Nie da się ukryć – kochamy kolor różowy. Lubimy różowe dodatki, różowe, urocze szlafroczki (już wkrótce!), kochamy zawinąć się w domu w różową bluzę w serduszka Gym Hero. Umawiamy się na pomalowanie różowych paznokci i często kupujemy mini kremy do rąk tylko dlatego, że są…w kolorze pink! Dlatego też postanowiłyśmy poszukać różowych miejsc w Polsce. Znalazłyśmy kilka perełek, z którymi dzielimy się z wami. Dajcie znać, które najbardziej przypadły wam do gustu i podzielcie się swoimi ulubionymi, różowymi miejscówkami!

Nanan – różowa cukiernia we Wrocławiu


gdzie: ul. Kotlarska 32, Wrocław
więcej info: tutaj

Cukiernia, która zapiera dech w piersiach! Pudroworóżowe pluszowe ściany, mosiężne dodatki, wygodne fotele i marmurowe blaty, a do tego ogromna lada przypominającego eklera! Całość wystroju przywodzi nam na myśl elewację hotelu Grand Budapest i cukiernię Mendl’s ze słynnego filmu Wesa Andersona. Za identyfikacją wizualną oraz nazwą stoi BUCK.STUDIO. „Nanan” to po francusku łakocie. A tych w tej pięknej cukierni nie brakuje!

Kawiarnia i sklep Różove w Poznaniu

gdzie: ul. Wodna 23, Poznań
więcej info: tutaj

Ten niezwykle innowacyjny pomysł połączenia kawiarni oraz sklepu charakteryzuje jeszcze bardziej innowacyjne i odważne założenie: wszystkie sprzedawane produkty są tu… różowe! Nietypowo Różove zadanie trafiło do architektów z pracowni mode:lina, a koncepcja marki oraz komunikacji powstała kompleksowo pod okiem studia MINIMA. Wygląda pięknie!

Warszawski Lukier

gdzie: ul. Hoża 5/7
więcej info: tutaj

Jest bardzo cukierkowo! Warszawski Lukier to przestronna cukiernia mieszcząca się przy ulicy Hożej, niedaleko placu Trzech Krzyży. Oprócz dosyć niestandardowej aranżacji wnętrz – wiszące huśtawki są przebojem wśród klientów! – cukiernia ma również ciekawą ofertę słodkości. Różowe, ogromne szejki, mini pączki, donuty… Na różowym, puszystym fotelu wszystko smakuje jeszcze bardziej słodko!

MOD w Warszawie

gdzie: ul. Oleandrów 8
więcej info: tutaj

Cudna różowa ściana i bardzo klimatyczne wnętrze to nie jedyne plusy MOD. Można tu także pysznie zjeść! Jeśli nie macie ochoty na różowe, lukrowe Donuty, w menu czekają na was także smaczne dania – my polecamy policzki wołowe i cudowny ramen!

Sklep O JEJU w Krakowie

gdzie: ul. Miodowa 9, Kraków
więcej info: tutaj

W butiku znajdują się nie tylko koreańskie kosmetyki, ale również produkty rodzime. Są oparte na naturalnych składnikach, wyjątkowych recepturach i uderzających zapachach. Można tu wpaść na warsztaty jogi, pilatesu lub po prostu na kawę. Na zainteresowanych czeka stolik przy klimatycznej ulicy starej części miasta. Jest dziewczęco, różowo, zmysłowo. Cudnie!
Ostatnio, butik O JEJU otworzył się także w Warszawie!