Twoje biurko powoli staje się iglo budowanym dookoła krzesła? A może sterty dokumentów zaraz staną się drapaczami chmur? Czas najwyższy coś z tym zrobić, uporządkować swoje miejsce pracy. Nie milej i przyjemniej jest jak mamy porządek dookoła siebie? W pewnym momencie utrzymanie go może stać się ciężkie. Szczególnie jak sprawy nam się wymknęły spod kontroli. Warto sięgnąć po przydatne gadżety, które w łatwy i szybki sposób pomogą nam zapanować nad wszystkim.  

 

  • Organizery/szufladki na dokumenty. Opisz każdą szufladkę, żeby od razu wkładać do odpowiedniej papiery, które lądują na twoim biurku. Dużo łatwiej nad tym zapanować jak jest posegregowane. A przede wszystkim dużo łatwiej coś później znaleźć.

 

  • Organizer na długopisy. Może też to być puszka po kawie bądź szklanka. Jak wrzucisz wszystkie do jednego pojemnika będzie łatwiej je odnaleźć. A nie ma nic bardziej irytującego, gdy szybko musisz coś zapisać, a wszystkie długopisy zaginęły.

 

  • Wizytownik. Wszystkie wizytówki w jednym miejscu i do tego ułożone alfabetycznie? Brzmi jak marzenie, prawda?

 

  • Organizer do szuflad. Dzięki niemu ogarniesz to co dzieje się w szufladach. A przecież chyba zaraz zacznie ich zawartość wypływać i żyć własnym życiem.

 

  • Pudełeczko na wszystko inne. Wszystkie drobiazgi bez kategorii, które Ci zostały wrzucisz do niego.

 

  • Rozdzielacz kabli. Wiecznie zwinięte ładowarki? Przyklej zwykłe spinacze do brzegu biurka, dzięki nim nie będziesz musiał wiecznie rozplątywać ładowarek.

Proste? Proste! W szybkim czasie zburzysz swoje iglo i uszczęśliwisz swojego szefa. Nie jest od razu milej i przyjemniej pracować?