Czy może być coś przyjemniejszego, niż rozpoczęcie dnia z uśmiechem na ustach? Ostatnio mieliśmy okazję uczestniczyć w pierwszym w tym sezonie Aktywnym Poranku organizowanym przez Natura Cold Press w Miami Wars. Sobotni poranek z jogą nad Wisłą był cudownie odprężający, wyzwalający moc pozytywnej energii i pozytywnie nastrajający na resztę weekendu! Polecamy każdemu!

AKTYWNE PORANKI ⇾ to cykliczne wydarzenia sportowe, promujące ruch i aktywność fizyczną. Ponieważ zdrowie jest dla nas bardzo bliskim tematem, chcemy uświadamiać społeczeństwo, jak można o nie dbać. Zrzeszamy ludzi, którzy chcą więcej. I mają do tego motywację! Nasze spotkania adresujemy do wszystkich – bez względu na wiek. Tworzymy społeczność świadomą i odpowiedzialną. Dbamy o trenerów, sportowców, fachowców – profesjonalistów, którzy oprócz animowania, będą służyć dobrą radą, motywacją czy doświadczeniem.

Kurs poprowadziła Dominika Kojro:
Ukończyła kurs Ashtanga Vinyasy yogi u Basi Lipskiej, podróżowała do Indii gdzie praktykowala pod okiem wspaniałego nauczyciela Lino Miele. W ostatnim czasie zafascynował ją trening funkcjonalny i animal flow, dlatego jeśli przerażą Was jej siniaki – spieszmy donieść, to tylko miłe doświadczenia z ketlami i tytuł instruktora jej nowej pasji!

To nie koniec wrażeń! Już w najbliższą sobotę czeka was kolejny sportowy poranek! Tym razem…wspólnie pobiegamy!

Kolejny trening poprowadzi polska reprezentantka w biegach długodystansowych – Mariola Slusarczyk. Mariola to wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski. Doskonale wie, jak połączyć obowiązki biegania wyczynowego z prowadzeniem treningów indywidualnych i grupowych. Jedno jest pewne. Lekko nie będzie!

Zobaczcie szczegóły i zapisujcie się szybciutko! Więcej info – tutaj (klik)