POMYSŁ NA LUNCH!

Jako że mamy już za sobą cały wrzesień, a kilka dni temu powitaliśmy nowy rok akademicki, mam dla was kilka propozycji na lunchboxy do pracy, na uczelnie i do szkoły.
Oto cztery instagramowe profile, na których znajdziecie świetne przepisy na szybkie i zdrowe lunchboxy.

GYM HERO LIFE (@gymhero_life) – oczywiście pierwsza pozycja na mojej liście. Wszyscy wiemy, że na tym blogu znajdziemy najrozmaitsze przepisy oraz świetne miejsca na zjedzenie drugiego śniadania i nie tylko. Nowa odsłona strony pozwala nam na szybkie znalezienie ulubionych przepisów. Wystarczy najechać na zakładkę kuchnia i wybrać pozycję lunchbox. Co więcej, ostatnio w instagramowej ankiecie na profilu GymHero Life pojawiły się pytania jakich pomysłów na posiłki chcecie więcej i lunchboxy zdecydowanie wygrały konkurencję, dlatego też możemy się niedługo spodziewać świetnych przepisów.

ZENIBYFIT (@zenibyfit) – Asia, na swoim instagramie, pokazuje nie tylko świetne pomysły na lunchboxy ale również super porównania kaloryczne i wyszukuje przeróżne produkty o dobrym składzie, do kupenia w zwykłych sklepach. Co więcej zawsze powie Wam co i kiedy ma 0 kcal!


Zdjęcia: instagram @zenibyfit

SŁODYCZE (@domaszzzzz) – od samego oglądania Jego profilu cieknie ślinka, a co dopiero gdy zajrzymy do starannie przygotowanych e-booków. Znajdziemy w nich wszystko od fit obiadów, przez masę fit słodyczy, po fit fastfoody- sama wypróbowałam i wiele pomysłów nada się na drugie śniadanie do lunchboxa.


Zdjęcia: instagram @domaszzzzz

FIT ZDROWE PRZEPISY BALETNICY (@fit_przepisy_od_baletnicy)- wiele przepisów na smaczne, zdrowe i pięknie wyglądające posiłki. Polecam korzystać z hashtagu #nawynos_fpz gdzie znajdziecie wszystkie pomysły na „zdrowe pudełka” w jednym miejscu.


Zdjęcia: instagram@fit_przepisy_od_baletnicy

Po takiej dawce pomysłów na posiłki, nikt z nas nie będzie głodny przebywając po za domem.

ALEKSANDRA GOSK
0Wynik ogólny
Ocena czytelników 5 Głosów
9.9