Wy też macie dość artykułów zatytułowanych „Bądź świetna w łóżku!”, „Jak oczarować swojego faceta w sypialni?”, „10 sposobów na to, by w łóżku osiągnąć mistrzowstwo”?
Omijamy je szerokim łukiem! Dlatego, puszczamy oczko wszystkim redakcjom udzielającym tego typu rad i apelujemy: Bądźmy w łóżku dobre! Dla samych siebie! Oczarujmy siebie w sypialni – zróbmy sobie peeling, leniuchujmy do południa w soboty, osiągajmy mistrzostwa w jedzeniu śniadań podanych prosto na nasze nocne stoliki!

W Dzień Kobiet pragniemy uświadomić wam wszystkim bardzo ważną rzecz – musimy się o siebie troszczyć! Musimy pokochać swoje ciała, swoje umysły – w pakiecie! Dlatego zachęcamy do spędzania więcej czasu w…łóżku! Wymyślcie swoje własne łóżkowe rytuały – zapalcie ulubione świeczki, długo smarujcie ciało balsamem myśląc z miłością o każdym centymetrze pielęgnowanego ciała, przeczytajcie ulubioną książkę, długo szczotkujcie włosy… Uspokójcie umysł i zintegrujcie go z ciałem! A poranki? Jeśli możecie sobie na to pozwolić – leniuchujcie! Porozciągajcie się w pościeli, pomasujcie kark, a potem załóżcie ulubiony szlafroczek i przygotujcie ulubione śniadanie. Bądźcie prawdziwymi Bed Queens!

Pakiet Bed Queen

W tym roku nie czekamy na kwiatki, czekoladki i pluszowe misie.
Spędzamy Dzień Kobiet tak, jak sobie wymarzyłyśmy – w gronie naszych ulubionych kobiet!
Dlatego w naszych konkursach, które przygotowaliśmy specjalnie dla was na ten szczególny dzień, możecie wygrać nie tylko prezenty dla samych siebie, ale także dla najbliższej przyjaciółki, mamy lub siostry! W tym roku naprawdę poszaleliśmy!
Każda z nas jest inna. Jedną z nas najbardziej cieszy paczka pełna zdrowych smakołyków i piękny kubek na ulubioną herbatę, druga jest prawdziwą Sleeping Beauty i piszczy z radości na widok pięknych poduszek i szlafroczków, kolejna dziewczyna jako wymarzony prezent wybrałaby pakiet pielęgnacyjny, na który mogłaby wybrać się ze swoją przyjaciółką… Zastanawialiśmy, co chcielibyśmy wam podarować, który zestaw najbardziej by was ucieszył…aby dojść do wniosku, że podarujemy wam je wszystkie!

Pakiet Bed Queen został stworzony przez nas razem z Poduszkownią.pl (klik). Jest dedykowany wszystkim dziewczynom, które kochają…leniuchować! A co może być lepszego niż leniwe wieczory spędzone wśród cudownych poduszek razem z najlepszą przyjaciółką?
Jeśli chcecie wygrać dwa szlafroczki z napisem „Gym Hero Girl” oraz dwie poduszki – pakiet idealny na dziewczyńskie nocowanie – poznajcie nasze zadanie konkursowe i… wygrywajcie!

Konkurs

Aby wygrać zestaw „Bed Queen” dla ciebie i twojej przyjaciółki – zrób zdjęcie ze swoją najlepszą przyjaciółką, której podarujesz szlafrok i poduszkę – wrzuć je na insta, oznaczając profil @gymhero_life oraz @poduszkownia i użyj hashtagu #bedqueen!
Już 12 marca o 16 wybierzemy zdjęcie, które najbardziej przykuje naszą uwagę – dziewczyny otrzymają od nas pakiet Bed Queen!
Powodzenia!