Pełne owoców smoothie bowle, tak popularne w restauracjach ze zdrową żywnością i na waszych instagramowych kontach mogą być teraz jeszcze piękniejsze! Wszystko za sprawą naturalnego, cudownie niebieskiego składnika, który nie dość, że pięknie wygląda, to jeszcze jest bardzo zdrowy! Poznajcie właściwości Blue Majik – spiruliny wytwarzanej z mikroalg.

Jak działa ten niezwykły superfood? Reguluje układ trawienny, poprawia wydolność tarczycy, łagodzi stany zapalne, jest bogaty w żelazo, witaminę B12 i witaminę A, co wpływa zbawiennie na wzrok, odporność, wzmacnia też nasze zęby, włosy i kości.

Naturalnie niebieski antyoksydant

Na stronie fitmagazyn.pl czytamy:

To ekstrakt wykorzystywany przede wszystkim przez osoby walczące ze schorzeniami na tle metabolicznym. Korzystają z niego zarówno ci redukujący masę swojego ciała jak i obniżający poziom cukru we krwi czy też pracujący nad spadkiem cholesterolu. Preparat dodatkowo łagodzi objawy związane ze stresem, zaburzeniami umysłowymi lub emocjonalnymi. Przydaje się także w leczeniu depresji. Co świadczy o wyjątkowości preparatu Blue Majik? Przede wszystkim formuła zawierająca aż 30% barwnika fikocyjanu, będącego równocześnie antyoksydantem. Jest to najsilniejszy tego typu preparat na rynku. Drugim bardzo ważnym aspektem jest jego pochodzenie i naturalność. Blue Majik nie jest produktem powstałym w laboratorium biotechnologicznym co zdecydowanie wyróżnia nasz produkt w przeciwieństwie do pozostałych suplementów, które można znaleźć na półkach sklepowych.

Chciałybyście, żebyśmy przygotowali przepis z wykorzystaniem niebieskiego superfood?

fot. www.breakfastcriminals.com

zdjęcie główne: www.megmiyoko.com