Buti Yoga – nowy trening wysmuklający
Samo słowo „Buti” można przetłumaczyć jako „lekarstwo na coś, co było w nas ukryte lub jest naszym sekretem”. Więc juz sama nazwa jest intrygująca do zapoznania się z metoda. Każda trenująca osoba wie że trening wyzwala dużo endorfin a na pewno cenną umiejętnością byłoby też wykorzystanie treningu do zapoznania się z samym sobą i znalezienie lekarstwa na siedzące w nas problemy.

Jest to połączenie jogi, cardio i tańca brzucha to nowa kombinacja idealna dla sylwetki. Intensywny trening, który spala nawet 1000 kcal!
Trening jogi kojarzy się wyłącznie ze spokojem i medytacją. Zanim stwierdzicie, że ajurwedyjska gimnastyka ciała jest nudna, wypróbujcie kilka jej rodzajów. A jeśli nadal nie czujecie jogowego flow, pora na coś intensywniejszego!
zajęcia odbywają się w rytm muzyki, pomagają wyrzeźbić swój brzuch, uda, pośladki. Buti Yoga wynaleziona przez trenerkę Bizzie Gold. To zajęcia, które łączą tradycyjną jogę z tańcem brzucha i seriami ćwiczeń wzmacniających. Trening uwalnia moc endorfin oraz obiecuje ciało jak z gumy!

Jak wyglądają zajęcia z Buti Yogi?

Na treningu nie ma leżenia na macie. Przez 75-minut poruszamy całym ciałem i wykonujemy mikro ruchy, które pobudzają mięśnie głębokie. Dynamicznie zmieniamy pozycje jogi, poruszając się w rytm muzyki. Jogowe cardio z rozciąganiem, które spala nawet do 1000 kcal podczas jednych zajęć.

Co mają na celu zajęcia ?

Głównym celem nie jest tylko wyrzeźbić i zmęczyć nasze ciało, lecz również pomóc oderwać się myślami od codziennych spraw. Buti Yogę można trenować online, w domu gdy nie mamy czasu iść na siłownię a mamy chwilę na oderwanie się od codziennej rutyny. Połączenie odprężenia się ze świadomością tego że robimy coś dla zdrowia, sylwetki i samopoczucia mobilizuję jeszcze bardziej do działania.
W tym momencie w polskich klubach fitness zajęcia jeszcze sie nie rozpoczęły więc idealną opcją na ten moment będzie wykonywanie ćwiczeń online samemu lub z przyjaciółką w domu.