Przedstawiamy Wam relację naszej ambasadorki Karoliny – Way of Blonde z jej mazurskiego CAMPu!

Karolina Brzuszczyńska ( Way of Blonde ) to trenerka personalna. Od dziecka związana ze sztukami walki, instruktorka Taekwondo i posiadaczka czarnego pasa.
Brązowa medalistka Mistrzostw Polski i srebrna medalistka Pucharu Europy w walkach kobiet do 55 kg i ambasadorka Gym Hero!

Codzienne, poranne przebieżki leśnymi ścieżkami, popołudniowe treningi siłowe i wieczorna relaksacja. Zdecydowanie dziewczyny nie traciły czasu. Pomiędzy posiłkami Roksana – psychodietetyczka z mazurskiego CAMPU zadbała o właściwe uzupełnienie energii i nawodnienie, a także edukację w zakresie żywienia. Posiłki były zbilansowane, syte i przede wszystkim smaczne. Ułożone indywidualnie dla każdej uczestniczki, wykluczające alergeny i uwzględniające stan zdrowotny na podstawie przeprowadzonego wywiadu i pomiaru składu ciała.  Przy tak pięknej pogodzie nie obyło się również bez plażowania. Zresztą plaża znajdowała się tuż za bramą folwarku. Niemalże prywatna, kameralna, z pomostem. Część z dziewczyn nie miała dość, więc w ramach dodatkowej aktywności dziewczyny wypłynęły w jezioro na kajakach, część spróbowała swoich sił na SUP.


„Uczestniczyłam, jak i również prowadziłam niezliczone ilości sportowych campów czy treningów w grupie. Z każdego wynosiłam ogrom doświadczenia, natomiast ten camp oprócz tego wyróżnia się przemiłą atmosferą i możliwością złapania oddechu pomiędzy bardzo dopracowanymi (no i ciężkimi), wykładami o żywieniu, wspólnymi fit posiłkami a zwyczajnymi rozmowami”

– Klaudia Bembenik, zawodniczka IFBB

 

„Super wyjazd, niezapomnianą atmosfera. Osoby, które nie przepadają za sportem, zmotywują się do ćwiczeń i zaczną czerpać ogromną satysfakcję że zdrowego stylu życia”

– Magda

 

 

Karolina prowadzi swoje CAMPY i mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejne edycje jej wyjątkowych treningów.

7 dni indywidualnych planów treningowo-dietetycznych w jednym z najbardziej urokliwych miejsc na ziemi. Poczuj nowy wymiar fit odpoczynku.


Marzysz o aktywnym wypoczynku? Potrzebujesz trochę zwolnić tempo, uciec gdzieś, gdzie życie toczy się wolniej, odetchnąć? Podejmij wyzwanie i wybierz się z nami do Toskanii. Terre di Baccio we włoskim Greve in Chianti, regionie słynącym z wina i pięknych widoków,  to ciche i spokojne miejsce, w którym slow life obowiązywał, zanim to stało się modne.

Co Cię czeka na campie? Toskańskie poranki pełne słońca, sprawią, że wstawanie z łóżka staje się przyjemne, a Ty odkrywasz w sobie skumulowane pokłady energii. Dlatego rano zabiorę Cię na przebieżkę w otoczeniu dzikiej natury. Będziemy biegać wśród winnic i zielonych pagórków Toskanii, które są jednym z najsłynniejszych symboli Włoch.

Popołudniem zrelaksujemy się na basenie, to idealna okazja, by połączyć relaks na świeżym powietrzu z aktywnością. Treningi, które przygotowałam, będą oparte o aqua aerobik, stretching, fitness i bieganie. Bloki treningowe ułożyłam tak, by wysmuklić Twoją sylwetkę, nauczyć Cię pełnej kontroli i świadomości ciała, poprawić koordynację i równowagę oraz wyciszyć organizm, a to wszystko w otoczeniu zapierających dech w piersiach widokach.
Poza treningowymi atrakcjami postawimy na podróże, czeka nas dużo spacerowania i podziwiania włoskiej architektury i krajobrazów. W całości damy się porwać toskańskim klimatom!

Oprócz specjalnie opracowanych planów treningowych, otrzymacie indywidualną dietę dostosowaną do Waszego stylu życia oraz potrzeb, inspirowaną kulturą Włoch. Rękę na pulsie w kwestii diety trzymać będzie Roksana Wojciechowska, psychodietetyk.  Dieta zostanie przygotowana po dokładnej indywidualnej analizie oraz opracowana w taki sposób abyście po CAMPIE mogli ją stosować na własną rękę.

Program 8-dniowego campu obejmuje:
– indywidualne konsultacje treningowe i dietetyczne
– zakwaterowanie w wyjątkowych apartamentach i pokojach toskańskiej agroturystyki Terre di Baccio
– 3 posiłki główne plus przekąska
– warsztaty i wykłady dietetyczne
– pomiar składu ciała
– trening poranny: przebieżka, mobility
– trening południowy: aquaaerobik, trening obwodowy, fitness (w zależności od planu treningowego)
– trening popołudniowy: rozciąganie i relaksacja
– spotkanie degustacyjne z somelierem
– zwiedzanie wybranego miejsca (uczestnicy wybierają co chcieliby zobaczyć)
– opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NNW
– upominki dla każdej uczestniczki od firmy PROUD Fintess
– woda na treningi
– za dodatkową opłatą dostępne zabiegi Garden Spa – szczegóły zostaną przesłane mailem po zapisaniu się na listę*

Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.wayofblonde.pl/wyzwanie-campy-treningowe/10-17.08.2019-camp-toskania

Zapraszamy