Żyjemy w takich czasach, że większość z nas ma konta na instagramie, czy facebooku. Dążymy do jak największej ilości lajków pod zdjęciami, czy followersów naszego konta. Większość osób pragnie jak największej popularności w internecie. Dzięki dużej ilości obserwujących możemy nawiązywać współpracę z różnymi firmami i dzięki temu uzyskiwać za darmo produkty do reklamy. Jednak wspaniała osobowość i wnętrze nie liczy się w internecie tak bardzo jak w realnym świecie. Jak więc uzyskać popularność w sieci? Oczywiście zdjęciami. Ale nie byle jakimi. Musimy zainteresować czymś potencjalnych odbiorców. Poniżej kilka tricków jak poprawić skórę i mieć lepsze zdjęcia na instagramie. Przecież często realny wygląd a ten ze zdjęć nie idą w parze.

  • Makijaż

Najprostszy i najszybszy sposób. Jeśli znamy się na sztuce makijażu i wiemy jak go wykonać metodą, to pomoże nam on uzyskać dużo lepszy wygląd na zdjęciach. Aby nasza buzia wyglądała lepiej warto zaopatrzyć się w rozświetlacz.

  • Pielęgnacja

Nie każdy z nas jest fanem makijażu, nie każdy z nas umie go wykonać. Co w takiej sytuacji? Należy nauczyć się czytać potrzeby swojej skóry i zadbać o nią naturalnymi produktami. Maseczki w płachcie oraz odpowiednie nawilżenie pomogą nam ją rozświetlić. Witamina C pomoże nam wyrównać koloryt skóry (pamiętaj, aby używać tylko na noc).

  • Filtry

Social media oferują nam coraz więcej dostępnych filtrów do przerabiania zdjęć. Możemy je rozjaśnić, nadać lepsze kolory, nasycenie, czy nałożyć pyszczek pieska na naszą twarz.

  • Odpowiedni kąt

Każdy musi znaleźć swój odpowiedni kąt do robienia zdjęć. Dla jednej osoby będzie to robienie z góry, dla innej z dołu, a jeszcze ktoś inny z boku. Dzięki temu pokazujemy siebie w lepszej okazałości. Światło inaczej pada, a my możemy ukryć mankamenty na przykład gorszej cery.

Tak więc znajdźmy odpowiedni trick i do dzieła. Każdy w internecie stara się pokazać lepszą wersję siebie. A można to uzyskać w bardzo łatwy sposób bez upiększania się przy pomocy medycyny estetycznej.

Autor: Ola Zygmunt