Cały tydzień odżywiasz się zdrowo, a jedynymi „legalnymi” słodyczami w twojej diecie są słodycze przygotowane z odchudzonych przepisów Konrada z ulubionej strony Gym Hero Life? Myślisz o bitej śmietanie, lodach, ulubionych pączkach i batonach, po brodzie cieknie ci ślinka i odliczasz dni do swojego cheat day? Zaplanuj go z nami! Zapraszamy ciebie i twoją przyjaciółkę na prawdziwą rozpustę – Cheat Friday w Warszawskim Lukrze!

Najsłynniejszym deserem w Warszawskim Lukrze są chętnie fotografowane przez instagramowych foodies freakshake’i – ogromne szklane kubki wypełnione koktajlem z lodów smakowych i mleka. Warstwowy deser jest udekorowany bitą śmietaną, sosem, a także donutem i kawałkami batonów. Istna rozpusta! To prawdziwe wyzwanie, nawet dla największych miłośników słodyczy!

Oczywiście, cheat meal to odstępstwo, które także powinno mieć kilka ustalonych reguł. Decydując się na taki posiłek, zjedzcie go na mieście – dzięki temu powstrzymacie się przed dołożeniem sobie kolejnej porcji. Jedzcie w ciągu dnia – duży, kaloryczny posiłek zjedzony na noc sprawi, że poczujecie się bardzo ciężko i będziecie miały problemy ze snem.
Tak spożyty cheat meal wpływa pozytywnie na naszą psychikę i motywację do dalszych treningów! No i – oczywiście – bardzo poprawia humor!

Konkurs

Marzy wam się Cheat Friday? Przybywamy z pomocą! Mamy dla was konkurs – możecie wygrać ogromne freakshake’i dla siebie i dla swojej przyjaciółki!
Co zrobić, aby wygrać? Napiszcie w komentarzu pod artykułem, dlaczego to akurat wy powinnyście dostać desery i opiszcie swoją przyjaciółkę, która najbardziej ucieszy się z wizyty w Warszawskim Lukrze na Cheat Friday!
Już w piątek za tydzień o 16 wybierzemy dwie osoby, które wraz z osobą towarzyszącą będą mogły spędzić prawdziwy Cheat Friday pełen rozpusty!