Cały poprzedni tydzień spędziliśmy na akrobatyczno-gimnastycznym obozie All Stars Gymnastics Camp. 15 treningów w ciągu 5 dni, duża ilośc nauki, nowo poznane osoby, mnóstwo śmiechu i wylanego potu. Okazuje się, że nawet dorośli potrafią dobrze się bawić i trenować na obozach, a przede wszystkim nabywać nowe umiejętności. 

5 dni i 15 treningów. 3 treningi dziennie, kilkadziesiąt osób, 10 trenerów i setki możliwości treningowych. Dzień w dzień uczyliśmy się podstaw i rozwijaliśmy rzeczy, których chcieliśmy się nauczyć. Na obozie można było spotkać świetnych akrobatów, gimnastyków, streetworkoutowców, sportowców z różnych innych dziedzin sportu i tych, którzy po prostu przyjechali nauczyć się czegoś nowego.

Dzień rozpoczynaliśmy od gotowego cateringu Body Chief. 5 posiłków dziennie ratowało życie, bo po drugim treningu nie byłoby już siły na gotowanie. Musimy przyznać, że to jedzenie było naprawdę pyszne i zróżnicowane. Nie byliśmy głodni, nawet po 3 treningach w ciągu dnia!

Jako Gym Hero pojechaliśmy na obóz dzięki współpracy z All Stars Gymnastics i to był strzał w dziesiątkę. Oprócz tego, że uczestnicy otrzymali od nas gifty, to wiele osób po prostu trenowało w naszych ciuchach i to był niesamowity widok. Legginsy bezszwowe jak widać sprawdzają się bardzo dobrze.

Miło było spotkać także ludzi, którzy są prawdziwymi sportowcami. Jedną z takich miłych niespodzianek było spotkanie z Anią Kozłowską – trenerką i nauczycielką WF-u. Ania jest niesamowita, otwarta na  wszystkie aktywności i treningi. Jak widać, jest wciąż dużo ludzi, dla których sport jest najlepszym łącznikiem.

Wśród możliwych treningów mieliśmy do wyboru zarówno zajęcia z akrobatyki, gimnastyki, budowania siły, wytrzymałości, dynamiki, rozciągania czy technik potrzebnych do wykonania różnych figur. Żaden z tych treningów nie był prosty, ani łatwy. Każdy zaś wycieńczający. 1,5 h rozgrzewki i godzinny trening właściwy. To podejście bardzo nam się podobało, można było poczuć się jak prawdziwy sportowiec przygotowujący się do ważnych zawodów.

Jeśli kiedykolwiek myśleliście o tym żeby rozwijać się trochę w inny sposób niż tylko treningami na siłowni to taki obóz jest dla Was. To mega frajda, ale i duża dawka wiedzy, którą po obozie można z łatwością wykorzystać we własnych treningach. To czas wykorzystany na maxa, pośród ludzi z pasją i wielką wiedzą uzupełnioną własnym doświadczeniem.

Czołem !Dzisiaj zakończyliśmy nasz obóz i niebawem napiszemy Wam grube podsumowanie tego co się działo przez ostatnie 6 dni 😎Tymczasem zapraszamy do obejrzenia podsumowania 4 dnia obozu. Na obóz zaprosi Was gość specjalny Trenerka Ania Kozłowska ❤️❤️❤️———————————-⭐Organizatorzy⭐SZYC_Gymnastics CoachGym Solutions – Paweł Wierzchoń Gymnastics Coach⭐Partner strategiczny⭐Gym Hero⭐Obsługa cateringowa⭐Body Chief⭐Sponsorzy⭐MTideaFoods by AnnAliness naturalne suplementy dietyPROUD Fitness⭐Wsparcie medialne⭐Okiem SportowcaKamilTimoszuk.pl

Opublikowany przez All Stars Gymnastics Camps Niedziela, 10 lutego 2019