W miniony weekend odbyła się I edycja Fit Foodie by Gym Hero czyli pierwszej odsłony warsztatów kulinarnych. Podczas spotkania gotowaliśmy, uczyliśmy i wspólnie jedliśmy, wszystko po to, aby pokazać, że gotowanie zdrowych dań to łatwa i przyjemna sprawa. Chcemy zmieniać nawyki na lepsze, dlatego już teraz planujemy kolejne edycje.

Przy współpracy ze wspaniałą blogerką kulinarną Just DeliciousX i firmą Pięć Przemian mogliśmy stworzyć kolejną nową jakość. Chcieliśmy po raz kolejny zwiększyć Wasze horyzonty i dać Wam możliwość zarówno nauki nowych rzeczy jak i poznania siebie nawzajem.

Pierwsza edycja miała na celu skupienie się na WEGE daniach, z którymi często jest znacznie większy problem. Just DeliciousX stworzyła specjalne menu, w którym pojawiły się produkty wege a dania zaproponowane przez nią były zarówno na słono jak i słodko. To dowód na to, że jeśli jesteśmy wegetarianami to możemy jeść równie smacznie i zróżnicowanie jak mięsożercy.

Podczas warsztatów korzystaliśmy ze świetnych produktów marki Pięć Przemian. Wszystkie te produkty są ekologiczne, mają zamienniki cukru, a do tego po prostu wspaniale smakują. Do przygotowania naszego menu potrzebowaliśmy naprawdę wielu składników, od mąki, po suszone owoce czy mleczko kokosowe. To wszystko dostaliśmy od naszego partnera Pięć Przemian.

Wszystkie te składniki okazały się strzałem w dziesiątkę, bo każde danie smakowało naprawdę świetnie.

Sprawdźcie produkty w sklepie!