All Stars Gym Camp to inicjatywa stworzona przez grupę ludzi, którzy wywodzą się z akrobatyki i chcą tworzyć nową jakość dla osób związanych z tą aktywnością. Do tej pory brakowało inicjatywy szkoleniowej, która nie tylko dawałaby dużą dawkę wiedzy i doświadczenia, ale także przyjemności. Gimnastic Camp to sposób na połączenie tych rzeczy i zjednoczenia wielu profesjonalistów z amatorami w jednym miejscu.

Współorganizator tego przedsięwzięcia Paweł Wierzchoń od 14 lat aktywny fizycznie, od 9 lat prowadzi zajęcia sportowe dla amatorów sportu. Współpracował z takimi środowiskami jak Crossfit, Parkour, Street Workout czy Pole Dance. Obecnie związany z klubem gimnastycznym Legii Warszawa, jak również prowadzi zajęcia z gimnastyki i rozciągania dla dorosłych w Warszawie. To on odpowiada głównie za zgromadzenie w jednym miejscu tyle pasjonatów.

Poniżej możecie sprawdzić jak to wyglądało  w poprzednich edycjach…

All Stars Gymnastics Winter Camp

Zapisy na Gymnastic Winter Camp ruszyły! ❄️❗Serdecznie zapraszamy na największy obóz gimnastyczny w Polsce! 🎉➡️ dwóch prowadzących na każdą grupę, ➡️ profesjonalna sala gimnastyczna, 4 grupy tematyczne,➡️ 3 treningi dziennie,➡️ catering sportowy, starter pack dla każdego uczestnika, ➡️ warsztaty z elementów gimnastycznych i rozciąganie. Każdego wieczora spotykamy się na integrację! 😁———————————-🔜 Więcej o wydarzeniu: All Stars Gymnastics Winter Camp – Biała Podlaska 5-10 lutego📩Formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/thm61 🔸🔸🔸🔸🔸🔸Partner gospodarz: AWF Biała PodlaskaSponsorzy:MTideaFoods by AnnWsparcie cateringowe: Body ChiefNa obozie ubierze nas: Gym Hero

Opublikowany przez All Stars Gymnastics Camps Piątek, 23 listopada 2018

JUŻ TERAZ MOŻECIE SIĘ ZAPISAĆ NA ZIMOWĄ EDYCJĘ – ZAPISZ SIĘ