Każdego dnia przeglądamy wasze instagramowe konta i nie możemy się nadziwić! Jesteście niesamowite! Serduszka nam rosną, gdy widzimy, jak wykorzystujecie nasze przepisy, oznaczacie nas w waszych insta stories, uwielbiamy oglądać zdjęcia w bluzach, leginsach Gym Hero, często też inspirujemy się waszymi przepisami i pięknymi ujęciami, do których wykorzystujecie nasze kubki! Chcemy wam podziękować za to, że jesteście i podzielić się waszymi zdjęciami z resztą czytelniczek! Jesteście wspaniałe!
Zobaczcie zdjęcia pełne pozytywnej energii, pysznego jedzenia, poczucia humoru, motywacji i same przyznajcie – świetne z nas wszystkich dziewczyny, prawda?

Specjalne śniadanie dla specjalnego gościa. Zuzia się w budyniowej owsiance zakochała, a Ty? Spróbujesz? 👉🏼4 łyżki płatków, 👉🏼 1 szklankę mleka lub napoju roślinnego, 👉🏼łyżkę mąki ziemniaczanej, 👉🏼banana, 👉🏼trochę borówek lub innych podobnych owoców (mrożone), 👉🏼łyżeczkę masła z nerkowców, 👉🏼3 daktyle 💕 Płatki owsiane gotujemy w 3/4 szklanki mleka z pokrojonym bananem i poszatkowanymi daktylami. Mąkę rozrabiamy w reszcie mleka/ napoju i gdy płatki w garnku zaczną wrzeć, wlewamy mąkę. Gotujemy aż zawsze, ściągamy, dekorujemy owocami. 💝 Smacznego! 🙏🏼 My lecimy zwiedzać, ćwiczyć, pić kawę i świetnie się bawić! 🙌🏻

Post udostępniony przez Martyna NOWE CIAŁO- NOWE ŻYCIE (@martynaagab)

Two days of total gym motivation 💪 #esp#gymhero#fitnesskrakow#sportswear#

Post udostępniony przez Alesia Krechetova (@alesia_krechetova)