HEJTER- Jak z nim walczyć ?

Droga która, prowadzi donikąd ? Na pewno kilka razy w swoim życiu spotkałaś/eś się z hejtem. Hejter to osoba, która nienawidzi rzeczy których nigdy nie zdobędzie oraz ludzi którymi nigdy się nie stanie. Brzmi niewinnie ? W cale tak niewinnie nie jest… Prościej ?

Hejter to nic innego jak osoba, która nam po prostu zazdrości. Od niedawna rozwinęłam się na moim instagramie, przybyło sporo „followersów” staram się trzymać świetny kontakt z moimi obserwującymi, odpisuje na każde wiadomości, udzielam się i pomagam dążyć do lepszej wersji siebie. Popularność w social mediach niestety rządzi się tym że dostajemy w zamian sporo hejtów, złośliwych komentarzy itd. To przykre ,że ludzie, którzy wkładają dużo serca, pokazują życie prywatne bądź sporo trenują są skazane na hejt od strony zwykłych ludzi, którzy tak naprawdę nie znają nas osobiście, nie wymienili z nami żadnego słowa. Kiedyś bardzo dawno przejmowałam się opinią innych, zwracałam uwagę na to co kto myśli, a co powiedzą inni jeśli…. W końcu powiedziałam sobie dość ! Przestałam się przejmować ludźmi ich opinią, zaczęłam ćwiczyć, biegać stałam się pewniejsza siebie a każda plotka na mój temat powoduje uśmiech na mojej twarzy bo dzięki temu wiem że coś osiągnęłam, że mi się chciało a dla kogoś to powód by mnie zniszczyć Mój sposób na hejtera ?

1. Hejter dodał komentarz do twojego zdjęcia ? Nie przejmuj się odpisz i zamień to w żart (Pamiętaj, że hejter lubi ciagnąć dalej wojne, dlatego nigdy nie odpisuj w sposób taki jak on)
2. Hejter napisał wiadomość ? Nie odpisuj, jemu sprawia to radość i chce ciebie zniszczyć.
3. Hejter spamuje tobie pod każdym zdjęciem głupimi komentarzami ? Zablokuj go, nikt kto cię pcha na złe tory nie może ciebie oglądać i dołować.

Podałam zwykłe przykłady, od serca dla was ! Ludzie hejtami leczą tylko kompleksy, które najwidoczniej ty starasz się w sobie eliminować :)Tak właśnie to piszę dla ciebie, żebyś poczuł/poczuła się lepiej. Spełniaj marzenia, zrób to o czym zawsze marzyłaś/marzyłeś a zobaczysz twój ŚWIAT bez hejtu stanie się najlepszym życiem . PAMIĘTAJ !Twój czas jest ograniczony. Nie zmarnuj go żyjąc życiem kogoś innego.

JUSTYNA RZESZUT
0Wynik ogólny
Ocena czytelników 1 Głosuj
9.7