Hej, czołem !

Nie wiem jakim cudem gdzieś w czeluściach całego spamu jaki do mnie przychodzi zawieruszył się ten fantastyczny email od WAS!..
Pewnie! Jestem dalej zainteresowana pisaniem !

Teksty , teksty .. hmm!
Może tak tytułem wstępu ….

Mam na imię Karolina. Lat 24 – mgr kosmetologii medycznej , pasjonatka dziedziny dermatologii , estetyki , wizażu i wszystkiego co pokrewne z owym kierunkiem ! Ponadto od hm.. 1,5 wielka fanka sportu , siłowni , ćwiczeń itd itd… ciężką pracą z dnia na dzień przez ten okres mniejsza o -30 kg ! Stąd też moja chęć , mój zapał do tego żeby z Wami współpracować , pisać , rozmawiać z ludźmi… Zacząć zmieniać nastawienie tych , którzy chcieliby zmiany w swoim życiu , ale nie wiedzą od czego zacząć , szukają wsparcia , motywacji od ludzi , którzy sami przez to przeszli , sami… bez niepotrzebnego stresu od ”wielkich gwiazdek” błyszczących dzisiaj na scenie internetowej Fajnie , że jest szansa , dla ludzi będących kiedyś sami w potrzebie , którzy przebrnęli bez ciężki okres i teraz powracają dla innych z nową siłą , pewnością siebie , doświadczeniem , wiedzą i sprawdzonymi przepisami na sukces
Bo przecież wszystko kształtuje się w naszych głowach! A wspólnie możemy więcej ! I to jest piękne !

Chciałabym zamieszczać jeden artykuł tygodniowo , mieć kontakt z ludźmi , którym mogłabym pomóc – od diety , sposobu na walkę ze swoimi problemami , poprzez akceptację , dobre wybory , stylizację – BO TO TEŻ KOCHAM ! Mały misz masz , co rusz coś nowego!

Mam nadzieję , że dacie mi taką szansę!
W załączniku dorzucam swoje zdjęcie po przemianie!

Miłego dnia ,
pozdrawiam Karolina !

KAROLINA SUŁKOWSKA
0Wynik ogólny
Ocena czytelników 11 Głosów
7.0