Chyba każda z was zgodzi się z nami, że poranny rytuał picia kawy to jeden z najprzyjemniejszych momentów dnia. To pięć minut tylko dla nas, chwila odpoczynku i przygotowanie się do energicznego wejścia w nowy dzień. Jak sprawić, by te pięć minut było jeszcze bardziej „nasze”? Firma „Cino” proponuje by do kawy dodać swoje…selfie!
Selfieccino

Jak działa maszyna? Po prostu zrób selfie, prześlij je do maszyny „Cino” i poczekaj. Po około czterech minutach urządzenie zakończy tworzenie twojej pięknej twarzy na spienionym mleku i voila!

Specjalną kawę można wypić w The Tea Terrace w Londynie. Kosztuje około 7,50 USD za kubek i może zostać stworzone z cappuccino lub z gorącej czekolady.

Ze względu na media społecznościowe doświadczenie kulinarne całkowicie się zmieniło. Nie wystarczy już tylko dostarczać świetne jedzenie i wspaniałą obsługę – to musi być także coś, co wszyscy chętnie wrzucą na instagram.

mówi Ehab Salem Shouly, właściciel The Tea Terrace.

Czy trend ten pojawi się także w Polsce? Cóż, lubimy własne twarze, ale niekoniecznie chcemy je znaleźć na spienionym mleku. Wystarczy nam nasza zwykła kawa.