Cześć!
Mam na imię Klaudia i mam 24 lata. Od dłuższego czasu walczyłam ze sobą i nie mogłam podjąć decyzji czy przystąpić do pisania postów dla Gym Hero Life. Dlaczego miałam wątpliwości? Bałam się odbioru tego, co chcę tutaj przedstawić. Chcę raz w tygodniu poruszać tematy niekoniecznie przyjemne i niekoniecznie wygodne. Pragnę pisać o problemach, które spotykają coraz częściej młodych ludzi, a może spotkały też i Ciebie? Jestem młodą kobietą, której życie nigdy wcześniej nie oszczędzało, ale spokojnie… Nie jestem tutaj po to, aby się nad sobą użalać, a wręcz przeciwnie, aby dać Wam siłę i motywację.

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki, pracuję z osobami niepełnosprawnymi jako terapeuta, ale mam też cały bagaż doświadczeń. Na pozór niekoniecznie przyjemnych… Dlaczego mówię na pozór? Teraz z biegiem czasu z każdej sytuacji potrafię wyciągnąć też pozytywy, jestem coraz silniejsza i wiem, że człowiek może unieść naprawdę wiele. Przeszłam zabieg usunięcia guzka z piersi, a w między czasie zachorowałam na nerwicę lękową i przeszłam swoją prywatną metamorfozę, zmieniłam także swoją sylwetkę i nastawienie do świata. Były dni kiedy po powrocie z pracy przespałam cały dzień w łóżku. Dziś wychodzę na prostą, jestem szczęśliwą, pewną siebie kobietą i chcę do Was pisać, dzielić się z Wami swoimi przeżyciami i poradami. Chcę wykorzystać swoją wiedzę uzyskaną na studiach, ale także wykorzystać własne, prywatne doświadczenia.
Wiem, że pośród osób czytających tę stronę znajdą się osoby podobne do mnie. Też jakiś czas temu byłam nastolatką, przeszłam zaburzenia odżywiania, chorobę, byłam ofiarą przemocy w szkole, miałam chwile słabości. Chciałam czuć się pięknie, być zdrowa i akceptować siebie… To wszystko jest bardzo trudne, ale obiecuję, że jeśli będziecie chcieli zostać ze mną tutaj na dłużej to z chęcią Wam pomogę.
Posty chciałabym potraktować jak pewnego rodzaju pamiętnik, który mam nadzieję trafi do Waszych serc i pomoże Wam przezwyciężyć Wasze własne trudności. Posty będą trudne, ale postaram się, aby na koniec każdy wyniósł z nich coś pozytywnego. No, ale czy takie właśnie nie jest życie? Jest ciężko, daje nam w kość, ale nigdy nie jest tak, że nie ma w tym pozytywów. Wszystko dzieje się po coś. Pozdrawiam, Klaudia

KLAUDIA OSTROWSKA
0Wynik ogólny
Ocena czytelników 18 Głosów
8.5