Gdy nie mogłaś zasnąć, przynosiła ci do łóżka szklankę ciepłego mleka, miłość i opowieści na dobranoc. Gdy przewróciłaś się podczas pierwszego dnia nauki jazdy na rowerze, naklejała na ranę plasterek, osuszając łzy słowami pocieszenia. Gdy przeżywałaś pierwsze zawody miłosne, piekła twoje ulubione ciasteczka i siedziała do późnych godzin przy herbacie, wysłuchując historii o złamanym sercu. Wchodząc w dorosłość wiedziałaś, do kogo zwrócić się z pytaniem o pomoc. Podejmując pierwszą pracę, odnosząc pierwsze sukcesy – dzieliłaś się z nią wrażeniami, radościami, wątpliwościami. Mama. Pierwsza kobieta w twoim życiu. Już jutro obchodzimy jej Święto. Spraw, by poczuła się wyjątkowa. Udowadniaj jej to każdego dnia, a w tym szczególnym dniu podaruj jej to, co masz najcenniejsze – twój czas, twój uśmiech, twoją energię.

Razem z AïOLI Bread&Aperitivo przygotowaliśmy dla was konkurs, byście mogły zabrać swoją mamę na wyjątkową kolację! Poplotkujcie, pośmiejcie się wspólnie, powspominajcie twoje dzieciństwo… Zjedzcie pyszną pizzę, podzielcie się tapasami, wybierzcie swoje ulubione drinki! To dzień, który należy do was!

AïOLI Bread&Aperitivo

W nowym, mieszczącym się przy ulicy Chmielnej 26 lokalu AïOLI zjecie pyszne hummusy, podane na różnorodne sposoby krewetki, mule. W karcie znajdziecie także pyszne sałatki, burgery, szeroki wybór kanapek (z pastrami jest naszą ulubioną!) i pyszne pizze!
Możecie tu wypić dobre Prosecco lub wypróbować jednego z pięknie wyglądających koktajli lub drinków. Jeśli jeszcze nie odwiedziliście tego miejsca – teraz macie okazję!

Gdzie: Chmielna 26
Więcej info – tutaj 

Konkurs!

Co zrobić, żeby wygrać voucher o wartości 100 zł na kolację z mamą?
Opiszcie w komentarzu pod artykułem krótką anegdotkę, którą lubicie wspominać wspólnie z mamą. Już w sobotę, w Dzień Mamy o 16 wybierzemy jeden komentarz, którego autorka otrzyma voucher. Powodzenia!