Dzwoni budzik, ustawiasz drzemkę, potem jeszcze jedną, wstajesz energicznie, uważając, żeby przypadkiem nie wstać lewą nogą, wstawiasz tosty, przeglądasz wiadomości, a gorąca, świeża kawa rozbudza w twoich żyłach energię, która do południa wystarczy, by umysł mógł pracować na największych obrotach. Pędzisz do pracy, wysyłasz maile, dzwonisz, zagłuszasz wewnętrzny głos kolejnymi rozmowami, pędem dnia, głośną muzyką, która towarzyszy ci w komunikacji miejskiej i napędza na podejmowanie kolejnych wyzwań. Wracając do domu czujesz przygnębienie i nie do końca wiesz, z czego wynika smutek, gdy zmęczona kładziesz się do łóżka o równej godzinie, ustawiasz budzik i wiesz, że jutro czeka cię równie ciężki dzień.
Zatrzymaj się. Oddychaj. Nie pędź. Wsłuchaj się we własne potrzeby i podaruj swojemu ciału i umysłowi odpoczynek. Zacznij ćwiczyć jogę – po swojemu, we własnym tempie i na własnych warunkach. W krótkim czasie przekonasz się, jak bardzo potrzebny był ci odpoczynek i jak bardzo ważne jest wyciszanie umysłu.

Aby zmotywować cię do zmian w życiu, razem z Miamiko przygotowaliśmy konkurs – w zestawie znajdują się legginsy Yoga Gym Hero i przepiękna, bestsellerowa mata „Amelia”.

Jogę może praktykować każdy. Niezależnie od tego ile masz lat, jaki nosisz rozmiar i jak bardzo jesteś rozciągnięta. Niezależnie od powodów, dla których zaczynasz przygodę z jogą – ze zwykłej ciekawości, z potrzeby duchowej, czy fizycznej – po prostu to rób!

Miamiko

W poszukiwaniu najpiękniejszych mat do jogi, trafiliśmy na najładniejszą matę, jaką moglibyśmy sobie wyobrazić – „Amelię” firmy Miamiko. Cudowny print w liściowe motywy został naniesiony na wysokiej jakości mikrofibrę zapobiegającą ślizganiu i absorbującą wilgoć. Bazą jest także kauczuk – wszystkie materiały są sprzyjające środowisku. Miamiko wiodą prym wśród firm prezentujących maty do jogi – jako pierwszy na polskim rynku wprowadzili maty ze wzorami. Sprawdźcie koniecznie wszystkie wzory i aromatyczne świece pomagające w praktyce na stronie Miamiko – tutaj (klik). 

Konkurs

Jeśli szukasz spokoju, uzyskania wewnętrznej równowagi, chcesz wsłuchać się we własne ciało i nauczyć się odpoczywać – weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw, który zmotywuje cię do wprowadzenia w życie drobnych zmian!
Legginsy Gym Hero Yoga i najpiękniejsza mata „Amelia” mogą być Twoje!
Co zrobić, żeby wygrać? Napisz w komentarzu pod artykułem, jakie rytuały włączasz w życie, by uspokoić umysł i ciało. Autorkę najciekawszego komentarza nagrodzimy zestawem!
Rozwiązanie konkursu już w piatek – 11 maja o godzinie 16:00! Powodzenia!