Jesień kojarzy się z ciepłym kocem, ogromnym kubkiem herbaty w jednej dłoni i talerzem ciastek w drugiej. Czy słodycze zawsze muszą być traktowane jako cheat meal? Jasne, że nie! Przygotowaliśmy dla was cykl artykułów z przepisami – Sweet but Fit. Co w nich znajdziecie? Fit bounty, babeczki bez cukru, serniki bez…sera, topki ze słodkościami z ulubionych blogów… Poznacie także ulubione desery naszych ambasadorek, poczytacie o zdrowych zamiennikach słodyczy i będziecie mogły zainspirować się autorskimi przepisami naszego redaktora działu kuchnia – Konrada.

Z okazji premiery naszego portalu mamy dla was niespodziankę!

Mamy dla was trzy vouchery po 150 zł na zakupy w Gym Hero! Co zrobić, żeby je wygrać? Napiszcie w komentarzu pod tym artykułem przepis na wasz ulubiony fit deser – macie czas od dziś do 21 listopada, do godziny 20. We wtorek rano, 22 listopada wybierzemy trzy przepisy, na których widok najbardziej zaświecą nam się oczy! Zwyciężczynie otrzymają od nas vouchery, a ich przepis (z oznaczeniem autorek!) znajdzie się na platformie Gym Hero Life!
Gotowe? Do dzieła!

Wyniki konkursu!

Po długim zastanawianiu się i czytaniu waszych przepysznych przepisów, zdecydowaliśmy, że vouchery zdobywają:

Paulina i jej przepis na proste fit ciasto bananowe. Podoba nam się prostota tego przepisu i jego uniwersalność: zawsze możesz coś zmienić, wybrać inne dodatki, a ciasto zachwyci na nowo!
Monia i przepis na domowe ptasie mleczko. Dlaczego? Bo kto nie lubi ptasiego mleczka i to takiego bez wyrzutów sumienia!
Denisa i jej przepis na fit Ferrero Rocher. Szybki przepis, a na dodatek możemy go modyfikować i przygotować w dwóch wersjach. Tak też zrobimy!

Dziewczyny, które wygrały poprosimy o kontakt – info@gymhero.eu