La Mallorquina to sklep nie tylko z dekoracjami do wnętrz, ale również akcesoriami kuchennymi. To właśnie one przykuły moją uwagę, podczas poszukiwań idealnego wyposażenia kuchni Gymhero. Asortyment sklepu jest naprawdę interesujący. Na stronie znalazłam mnóstwo akcesoriów, które nie tylko dodały kolorytu naszym potrawom ale również okazały się niezwykle praktyczne.

Miałam okazję przetestować kilka produktów  i szczerze dawno nie byłam tak zadowolona. Oto kilka zdjęć dla przypomnienia, jak pięknie prezentowały się nasze potrawy dzięki dodatkom od La Mallorquina.

,,La Mallorquina to hiszpańska marka wywodząca się z Barcelony. Firma powstała w 1947 roku i od tamtej pory cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem nie tylko w obrębie Katalonii ale i całej Hiszpanii. W ofercie znajdziemy całą gamę artykułów wyposażenia i dekoracji wnętrz inspirowaną klimatem śródziemnomorskim. La Mallorquina stawia na wysoką jakość w przystępnej cenie. Gwarantuje, że produkty wniosą do naszych domów powiew świeżości i nowoczesności.”

 

Sprawdźcie sami ofertę La Mallorquina i wzbogaćcie swoje kuchnię oraz inne wnętrza w domu w przepiękne dodatki.

Gdzie znajdziecie?

www.lamallorquina.pl

Sklep stacjonarny La Mallorquina w CH Janki

Facebook: https://www.facebook.com/lamallorquinaPL/
Instagram: https://www.instagram.com/la_mallorquina_poland/