Walentynek nie lubimy spędzać w sztampowy sposób. Nie potrzebujemy płatków róż rozsypanych wokół łóżka, ogromnych pluszowych misiów wygrywających pieśni Roda Stewarta w mono, rezerwacji w drogich, eleganckich lokalach, czy cukrowych lizaków w kształcie serc. Wolimy spędzić ten dzień w inny sposób – jedząc wspólnie zrobiony fit sernik z naszego przepisu, albo…wspólnie ćwicząc! W końcu to fundowanie sobie miłosnych uniesień, prawda?

Wspólne ćwiczenia, poza aktywnym spędzaniem czasu, to świetna zabawa, która pomaga pozbyć się stresu. Wspólne motywowanie się w osiąganiu dobrych wyników, wspólne nagradzanie się za wysiłek, harmonijny rozwój sylwetki i możliwość ćwiczenia w domu… Trening w parze ma same plusy! Jakie są nasze ulubione ćwiczenia dla par? Zrobiliśmy topkę – wykorzystajcie ją lub opracujcie wasz własny plan treningowych! Mnóstwo dobrej zabawy gwarantowane!

5 ćwiczeń dla par Fit Lovers

Nie wiemy, czy to przez to, że na filmiku para ćwiczy na zewnątrz i mają na sobie letnie ubrania, czy przez to, że widać łączącą ich fajną energię – ale lubimy ćwiczyć przy Fit Loversach w domu, angażując w to drugą połówkę. Razem raźniej i weselej!

Trening dla zaawansowanych – Couple Workout

Cóż, musimy przyznać, że zawsze marzył nam się nasz chłopak, który robiąc pompki stojąc na rękach daje nam buziaka… Póki co, możemy o tym jedynie pomarzyć, ale nie tracimy nadziei (i wytrwałości w treningach), że w następne walentynki będzie to możliwe! Jeśli jesteście zaawansowaną w sporcie parą – obejrzyjcie ten filmik i spróbujcie własnych sił w ćwiczeniach. Niektóre z nich są naprawdę hardkorowe!

Wspólnie na siłowni – Anllela Sagra

Nie ma co się oszukiwać – czasami nawet najsilniejsze kobiety potrzebują pomocy faceta w podnoszeniu ciężarów, albo zakładaniu sztangi na barki. Lubimy zabierać naszych mężczyzn na siłownię bo – oprócz funu ze wspólnego treningu – możemy sobie nawzajem pomóc! Zobaczcie trening z filmiku i zainspirujcie się! Następny trening wykonajcie w parze!

Miłosne uniesienia – dosłownie!

A gdyby tak – potraktować własną dziewczynę jak sztangę? Czemu nie! W końcu lubimy być niesione na rękach! Oczywiście, tylko przez chwilę. Potem same lubimy wyciskać z siebie siódme poty na treningu. Zobaczcie filmik nie pozbawiony humoru i ciekawych ćwiczeń dla zakochanych w sobie i w sporcie!

10-minutowy trening w parze

Jeśli brakuje wam czasu na bardzo długi trening – zróbcie krótki, ale intensywny! Ten bardzo uroczy trening wypróbowałyśmy na własnych chłopakach i musimy przyznać, że mocno daje w kość! Wygląda niepozornie, ale to prawdziwy killer! A po treningu – pędźcie jeść walentynkowy sernik z naszego przepisu i… świętujcie po swojemu!