Wybiegi wielkich domów mody nigdy nie przestaną nas zaskakiwać. Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać takich gigantów jak: Versace, Prada, Gucci itd. To właśnie im przygląda się cały świat i to właśnie one wyznaczają trendy z których mniejsze marki odzieżowe czerpią inspirację. 

Czy tym razem również?

Pierwsza nowość, która podbiła wybiegi wielkiego świata była chusta. Ten niegdyś skromny dodatek stał się jednym z kluczowych elementów stylizacji. Modelki na wybiegach zaprezentowały je w wielu kombinacjach. Od klasycznie noszonych na szyi po ciekawe stylizacje wplatane we włosy.

www.instagram.com/versace/

Jednak moda lubi zaskakiwać i projektanci postanowili nieco bardziej zaszaleć. Mianowicie na wybiegach pojawiły się maski! Uważacie, że mają one szansę stać się najnowszym trendem i niebawem ujrzymy je w takich sieciówkach jak Zara czy H&M?

www.instagram.com/gucci/

instagram.com/balenciaga/

Według mnie nie. Maski zostaną tylko i wyłącznie na wybiegach. Ewentualnie znajdziemy je w stylizacjach znanych bloggerek modowych czy gwiazd, które w większej części podążają za trendami i  lubią nas szokować swoimi stylizacjami.

www.instagram.com/gucci/

Ostatnio podczas koncertu w masce zaprezentowała się Beyonce.

A co wy sądzicie? Będzie to wielki hit, a może kit?