Wreszcie niebo jest niebieskie, roślinność zielona, a wpadające przez okna naszego biura słońce przypomina nam o tym, że może rzeczywiście nie mieliśmy w tym roku wiosny, za to dziarskim krokiem przywędrowało do nas lato! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was topkę wydarzeń w Warszawie, na których warto się pojawić i skorzystać z cudownej pogody!

Aktywne Poranki by Natura Cold Press | #1

gdzie: Miami Wars
kiedy: sobota, godziny: 10:00 – 11:30
więcej info: tutaj

Jeśli marzy ci się poranek idealny, to ten właśnie taki będzie. Szczególnie, że instruktorką będzie Dominika Kojro.
To wszechstronie utalentowana kobieta, która nigdy się nie zatrzymuje, a po takiej dawce mocy, kto wie czy i was zdoła się jeszcze dogonić.
Ukończyła kurs Ashtanga Vinyasy yogi u Basi Lipskiej, podróżowała do Indii gdzie praktykowala pod okiem wspaniałego nauczyciela Lino Miele. W ostatnim czasie zafascynował ją trening funkcjonalny i animal flow, dlatego jeśli przerażą Was jej siniaki – spieszmy donieść, to tylko miłe doświadczenia z ketlami i tytuł instruktora jej nowej pasji.
Nie ma mowy o wyjściu z treningu bez wspólnego picia soków! Żart. A tak poważnie, to wszystkich chętnych zapraszamy do rozmowy o ying yang duszy i ciała. Wspomnimy też o tym, jak zachować zen w miejskiej dżungli i jak w szybki sposób (łatwymi sposobami) – nabrać dystansu i naładować baterie.
Namówieni?

The MO rozrusza Żoliborz. Otwarty trening na Przasnyskiej!

gdzie: ul. Krasińskiego 54
kiedy: niedziela, godziny: 16:00 – 18:00
więcej info: tutaj

Już w najbliższą niedzielę #MOgym rozrusza Żoliborz! Pora na otwarty sąsiedzki trening pod chmurką!
The MO zaprasza na flagowe zajęcia, które poprowadzą Ola Łabędź i Michał Świda – twórcy The MO. Zaczynamy o 16:00 od treningu BAX! BAX łączy w sobie elementy treningu o wysokiej intensywności z ćwiczeniami wzmacniającymi. Te innowacyjne zajęcia to kombinacja ruchów dla ciała i umysłu – buduje siłę i świadomość ciała.
O 16:45 zapraszamy na Mobility & Stretching – zajęcia, na których skupimy się na pracy nad prawidłową postawą ciała, elastycznością i koordynacją. Wspólnie przeciwstawimy się skutkom długich godzin spędzonych na siedząco w pracy, samochodzie… Gwarantujemy lepsze samopoczucie na rozpoczynający się tydzień!
Po zajęciach zapraszamy na chwilę relaksu przy rozmowie.

VeggieWorld Warszawa

gdzie: ul. Mińska 65
kiedy: sobota i niedziela, godziny: 10:00 – 18:00
więcej info: tutaj

VeggieWorld – jedne z największych i najstarszych targów europejskich – nareszcie dotarły do Warszawy!
VeggieWorld jest najważniejszym wegańskim wydarzeniem, które odbywa się obecnie już w 13 europejskich miastach takich jak Paryż, Barcelona, Bruksela, Zurych, Londyn, Monachium czy Berlin. Poza stoiskami uginającymi się od wegańskiej żywności, odzieży i innych roślinnych produktów, na VeggieWorld Warszawa spotkacie również zagranicznych i najważniejszych rodzimych prelegentów, weźmiecie udział w inspirujących warsztatach i skorzystacie z wegańskich usług.

LABA Festiwal

gdzie: Osiedle Jazdów
kiedy: sobota i niedziela, godziny: 10:00 – 22:00
więcej info: tutaj

Cudowne wydarzenie obfitujące w mnóstwo atrakcji! Przeczytajcie, co piszą organizatorzy:
Spotkaliśmy się i okazało się, że jest nam ze sobą po drodze. My, czyli kwartalnik „Przekrój” i Otwarty Jazdów, zapraszamy na Labę, święto czasu wolnego.
Chcemy stworzyć przestrzeń do spotkania. W środku miasta, ale na trawie i pod drzewami. Blisko tego, czym żyjemy na co dzień, ale i blisko natury. W innych okolicznościach niż zwykle, bez pośpiechu i bez założonej listy celów do osiągnięcia. Wierzymy w siłę bezpośrednich relacji, wartość zabawy i swobodnego eksperymentowania. Bez presji czasu.
Będziemy razem czytać i uprawiać ogródek, medytować i tańczyć, dyskutować i spacerować, gotować i budować. Albo po prostu jeść, słuchać muzyki i się uśmiechać. Wystawiać twarze do słońca albo okrywać się kocami. Boso albo w butach, jak kto woli. Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny. Taka Laba.

SHOKU na trawie – otwieramy ogród!

gdzie: SHOKU
kiedy: sobota, godziny: 13:00 – 22:00
więcej info: tutaj

Wszystko wskazuje na to, że to będzie piękne lato! Zapraszamy już w najbliższą sobotę na oficjalne otwarcie ogrodu SHOKU. Czeka na was sporo atrakcji! Na dzieci czekać będzie animatorka, balony i bańki mydlane, dla rodziców zaś Kamila przygotuje specjalne atrakcje na barze. O dobry nastrój muzyczny zadba Dj Boogie!