Jak wyglądają wasze plany na weekend? Jeśli chcecie spędzić go w nieco inny sposób niż zazwyczaj, koniecznie zobaczcie, jakie wydarzenia na was czekają! Kurs jogi, brunch z przyjaciółmi, targi eko kosmetyków… Wybierzcie takie, które najbardziej was interesują i spędźcie ten weekend aktywnie!

Układanie Własnej Praktyki warsztaty z Olgą Szkonter

gdzie: Stan Skupienia, Plac Zbawiciela 2B/16
kiedy: niedziela, 10:00 – 14:00
więcej info: tutaj

Niezależnie od tego jak często pojawiasz się na zajęciach grupowych, przychodzi taki moment, że zaczynasz mieć ochotę także na praktykę w domu. To wspaniały moment i niezwykle ważny – a może nawet najważniejszy aspekt praktyki! Uczy Cię dyscypliny, dążenia do wyznaczonych dla siebie celów, rozpoznawania swoich potrzeb, stosowania znanych narzędzi i planowania swojego czasu.Problem jedynie w tym, że nawet jeśli rozłożysz już matę w spokojnej chwili w swojej prywatnej przestrzeni, nie zawsze wiadomo jak zacząć.
Pojawia się masę pytań – od czego zacząć, jak się przygotować do pozycji, którą chcemy zrobić, jak ją później zrównoważyć, co dodać, czego nie łączyć… W tym celu warto poznać ogólne zasady układania i modyfikowania sekwencji, poznać ich przykładową kolejność i reguły równoważenia pozycji. Właśnie o tym są te warsztaty. Poznasz na nich ogólne zasady konstruowania praktyki własnej, doświadczysz na sobie jak tę samą sekwencję można modyfikować pod kątem swoich celów i potrzeb.
Warsztaty poprowadzi Olga Szkonter – cudowna nauczycielka jogi w podejściu vinyasa krama, która uczy w Pracowni Jogi Macieja Wieloboba w Krakowie. Cena warsztatów to 130/150 zł. Więcej info w linku na górze!

JEJU podbija Warszawę / Wielkie otwarcie #grandopening

gdzie: ul. Mokotowska 71
kiedy: sobota, 11:00-17:00
więcej info: tutaj

Team JEJU zawitał do Warszawy i otwiera sklep stacjonarny! Wreszcie będziemy mogły kupić koreańskie maseczki i inne piękne kosmetyki do codziennej pielęgnacji.
Czym jest JEJU?
To przestrzeń, która łączy ze sobą ideę slow beauty – świadomego dbania o urodę oraz miejsca spotkań i wydarzeń skupionych wokół ruchu girl power. To miejsce, w którym można zapoznać się z sekretem urody Koreanek oraz ich kompleksową metodą pielęgnacji bazującą na dziesięciu krokach. JEJU to koncept stworzony przez dziewczyny dla dziewczyn, gdzie przy wspólnym stole można porozmawiać o dziewczyńskich sprawach, wymienić się poradami pielęgnacyjnymi, wziąć udział w warsztatach lub po prostu zrelaksować przy dobrej herbacie. Przybywamy!

Dzień Kota

gdzie: Państwomiasto, ul. Andersa 28
kiedy: sobota, niedziela, 9:30 – 17:30
więcej info: tutaj

Dzień Kota 2018 to idealna okazja, by spotkać się w kociarskim gronie z nami i naszymi Przyjaciółmi! 17 lutego świętujemy Dzień Kota. Z tej okazji Państwomiasto zorganizowało weekend obfitujący w wydarzenia: odbędzie się sporo wykładów, szkoleń, a także będzie to idealna okazja do poznania innych kocich fanów, zakupu odpowiedniej karmy, zabawek i gadżetów! Jesteście kociarzami? Nie przegapcie tego wydarzenia!

Grand Bazar – modne targi

gdzie: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
kiedy: sobota, 11:00 – 19:00
więcej info: tutaj

Kolejna edycja jest jak powiew nadciągającej wiosny! GRAND BAZAR to cykliczne wydarzenie organizowane na dwóch piętrach zabytkowego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich. Podczas najbliższej edycji na ponad 120 stoiskach pojawią się ubrania, dodatki, biżuteria, kosmetyki oraz akcesoria do domu. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji, jak darmowe warsztaty dla dzieci. Nie możemy się doczekać oglądania eko kosmetyków!

UL — Niedzielne wege śniadanie

gdzie: UL, ul. Poznańska 16
kiedy: niedziela, 11:00 – 15:00
więcej info: tutaj

Nie wiemy, jak wy, ale my uwielbiamy leniwe, weekendowe śniadania w towarzystwie przyjaciół. W nadchodzącą niedzielę takie śniadanie odbędzie się w Ulu – sympatycznym lokalu na Poznańskiej. Co tydzień nowe wegetariańsko-wegańskie menu śniadaniowego bufetu, z pastami, sałatkami, deserami, utrzymanymi w znanej z ULu fuzji smaków polskich i dalekowschodnich. Śniadaniowa miska to 30 zł od osoby. Płacicie raz i jecie, ile chcecie!