Mogłabym pisać w nieskończoność o tym, jak bardzo zmieniło się moje życie przez sport, jak wiele „fit świat” wniósł w nie wartości. U mnie to raczej temat rzeka, który w dalszym ciągu poszerza swoje nurty.

Czasem jednak zastanawia mnie dlaczego ludzie patrzą z zazdrością na osobę, która stoi na szczycie, a nie widzą jej ciężkiej drogi, którą pokonuje. To jest smutne, ale myślę, że bardzo prawdziwe.
Nawet kiedy wydawać by się mogło, że mamy już wszystko czego potrzebujemy człowiek pragnie więcej, pragnie czegoś lepszego.

To jest zdrowe poniekąd, bo to wskazuje, że mamy ambicje. Jednak nie zawsze. Czasem osiągając to, co chcieliśmy tak długo osiągnąć nie wystarcza, bo widzimy kogoś, kto osiąga jeszcze więcej. Wtedy zamiast docenić to co mamy, brnąć do przodu, osiągać przy tym kolejne cele, skupiamy się na byciu lepszym od kogoś. Nie o to w tym chodzi. Postępując w ten sposób nie będziesz szczęśliwą osobą nigdy. Skup się na sobie, na swoich celach, przed wszystkim.

NIE PORÓWNUJ SIĘ DO NIKOGO. To Ty jesteś niepowtarzalną osobą na tej ziemi i nie ma nikogo takiego samego jak Ty.
Jedni maja w życiu łatwiej, drudzy trudniej – ale tak możemy wnioskować tylko przez to, że porównujemy.

Nastaw się pozytywnie, a na pewno nastawienie przełoży się na Twoje życie. Najciężej dzisiaj jest odnaleźć siebie w tym świecie. Najważniejsze, aby być sobą, realizować cele i czerpać radość z tego, co mamy w danej chwili.

Ja zdaje sobie sprawę, że w myślach wielu osób oglądających mnie czy czytających mogą pojawiać się myśli, że tylko dodaje zdjęcie sylwetki i próbuje prawić morały. Kiedyś nigdy bym tego nie zrobiła, dzisiaj nie widzę przeciwwskazań, bo wierzę, że są osoby, którym w jakiś sposób, mogę coś przekazać od siebie i odbiorą to pozytywnie.

Dodam, że ideałem nie byłam, nie jestem i nie będę, ale staram się być coraz lepszą osobą, nie dla innych, tylko dla siebie.

NATALIA SWISTARA
0Wynik ogólny
Ocena czytelników 4 Głosów
7.6