Starzenie jest tematem tabu? Widząc gładkie twarze aktorek, sfotoszopowane zdjęcia łatwo wpaść w kompleksy i nie akceptować zmian w ciele, które są przecież tak bardzo naturalne! Vitus Apotek razem z norweską agencją stworzył krótkie video, w którym pokazuje proces starzenia się bez tabu, w sposób naturalny i piękny!

W 60-sekundowym filmie zobaczymy niepoddane obróbce obrazy przedstawiające kobiety w przedziale wiekowym od zera do…stu lat!

Reklamy kremów przeciwzmarszczkowych, produktów do pielęgnacji dojrzałych ciał często zasłaniają twarze mnóstwem filtrów i wygładzają skórę w graficznych programach. Naturalne piękno? Większość reklam nie ma nic wspólnego z głoszonym przez nich hasłami. Norweska firma farmaceutyczna ukazała w swoim minutowym filmie rzeczywiste wizerunki modelek w wieku od 0 do 100 lat. Skóra kobiety, niezależnie od jej naturalnych właściwości, starzeje się z roku na rok – cały sekret jej piękna polega na odpowiedniej pielęgnacji i akceptacji upływającego czasu. To czyni nas kobietami z klasą!