Od debiutu jednej z najsłynniejszych modelek plus size – Ashley Graham na łamach Sports Illustrated minęły już trzy lata. Redaktorzy magazynu postanowili w tym roku podpromować kolejne obiecujące modelki XXL – między innymi cudowną Kate Wasley! Kate to 23-letnia Australijka, która oprócz modelingu, bardzo dużą wagę przykłada do promowania miłości do siebie i akceptacji własnego ciała.

Kate Wasley od dłuższego czasu aktywnie działa na Instgaramie promując nurt „body positive” zachęcający do akceptowania swojego ciała i dobrego samopoczucia – niezależnie od rozmiaru. Razem ze swoją przyjaciółką, modelką Georgią Gibbs, założyła profil, na którym promuje różnorodne kobiece piękno – koniecznie zacznijcie ją followować! (klik)

Zobaczcie, jak wygląda australijska piękność plus size typowana na następczynię Ashley Graham. Na swoim profilu promuje zdrowe podejście do zdrowego stylu życia, fotografuje się z przyjaciółkami o różnych kształtach i podkreśla to, że ani przyjaźń ani miłość nie ma rozmiaru!