Kiedyś jedyną możliwością aktywności fizycznej i poprawy swojego  samopoczucia był trening. Bieganie, ćwiczenia siłowe czy aerobik. Dzisiaj mamy znacznie więcej aktywności, które wspomagają nasz rozwój, poprawiają samopoczucie i zdrowie. Jedną z takich rzeczy mogą być maty do akupresury od Pranamat. Udało się nam zrobić kilkutygodniowy test maty i poduszki i ku naszemu zaskoczeniu czuć, że regularne korzystanie z tego narzędzia regeneruje organizm, niweluje bóle mięśni i poprawia samopoczucie.

Na początku ciężko było nam się przekonać do maty Pranamat. Dlaczego? Tylko dlatego, że technologia, której użyto jest po prostu delikatnie bolesna – Plastik H.I.P.S.(małe zaostrzone elementy do akupresury) Na tym jednak polega akupresura i jak się okazało, po kilkudziesięciu sekundach od położenia się na matę i przyzwyczajenia do delikatnego bólu, zaczęliśmy odczuwać przyjemność.

Przez kilka tygodni regularnie używaliśmy maty, rano, po treningu, w weekend w wolnej chwili. Leżeliśmy na plecach na ziemi, masowaliśmy stopy stojąc na poduszce PranaPillow czy nawet drzemaliśmy leżąc na macie na łóżku. Kilka dni wystarczyło żeby przyzwyczaić się do maty i całkowicie nie odczuwać bólu z korzystania z Pranamat.

Co do odczuwania na własnej skórze działania maty to z pewnością na pierwszym miejscu moglibyśmy wskazać rozluźnienie. Kładąc się na macie zazwyczaj musi upłynąć chwile czasu zanim się rozluźnimy i odprężymy. Ostre elementy pozwalają dzięki naciskowi rozluźniać mięśnie i to rzeczywiście da się odczuć już po paru minutach leżenia. Czuć, że dzięki temu poprawia się nasz nastrój i zmniejsza poziom stresu.

To, co udało nam się zaobserwować w całym okresie korzystania z maty Pranamat to przede wszystkim poprawa snu. Szczególnie korzystając z maty wieczorem odczuliśmy rozluźnienie mięśniowe oraz spokój psychiczny,
który jest przecież tak ważny przed snem. To wszystko wpływało na to, że rano budziliśmy się wypoczęci i rześcy.

To argument, który nas przekonał do tego, że Pranamat działa i to bardzo efektywnie. Dla wielu osób może się to wydawać kolejnym wymyślonym na potrzeby marketingu narzędziem, ale mata rzeczywiście spełnia swoje
zadanie. Pranamat oferuje 30 dniowy okres testowania, a gdy nie poczujecie rezultatów możecie ją zwrócić. Proste.

Zestaw, którego używaliśmy to https://pranamat.pl/product?type=3&color=6

Sprawdźcie na sobie albo zróbcie komuś prezent.

Legginsy – Pink Light