Kochamy pisać o nurcie body positive. Jest niezwykle potrzebny, pomaga w budowaniu poczucia własnej wartości i sprawia, że myślimy o sobie jako o drużynie! Dziś przedstawiamy wam kolejną osobę, która postanowiła motywować dziewczyny nie tylko do ćwiczeń, lecz także do…kochania samych siebie!
Sportowcy mają swoje lepsze i słabsze dni. Jednego dnia wyglądają, jak wyrzeźbieni dłutem Michała Anioła, drugiego, jakby właśnie zjedli 3 pizze z podwójnym serem. To naturalne! Ciało jest tylko ciałem – ma swoje gorsze dni. Ważne, żebyśmy pokochali je właśnie takim, jakie jest. Dziś, jutro, pojutrze. Otaczajmy się miłością! Przeczytajcie post Oliwii i weźcie udział w akcji!

WAŻNY POST! przeczytaj.. 🙏🏽 tak dużo trąbi się teraz o „czystej” głowie, problemach związanych z zaburzeniami odżywiania, czy wyrzutach po weekendzie nadprogramowych kalorii.. wszystkie te kwestie dotyczą również mnie ✌🏽 jako niegdyś osoba „przy kości” – po mojej wielkiej metamorfozie, w której udało mi się zrzucić ok. 18 kg – trauma rozmiaru L, a nawet małego XL pozostała do dziś. nie ma co ukrywać, że jak tylko przytyje mi się 2-3 kg samoocena drastycznie spada. ja też CAŁY CZAS UCZĘ SIĘ akceptacji siebie w każdym wydaniu. odkąd jestem zawodniczką bikini fitness tym bardziej muszę pogodzić się z faktem, że na codzień nie wygląda się przecież tak, jak w dniu startu (a szkoda!). głowa wystawiona jest na silne próby i uwierzcie, nierzadko mam spadki motywacji.. nie zawsze jest kolorowo, często też przesadzam (w dni, kiedy jest „ok” przyznaje bliskim rację i pukam się w głowę 🤦🏼‍♀️), ale jedno jest pewne – bez wsparcia nie ma szans.. powtórzę: cały czas uczę się AKCEPTACJI SIEBIE w każdym wydaniu. czy z zarysem kraty na brzuchu czy z lekko wystającym w obcisłych jeansach 🐷 temu, kto ma to już za sobą gratuluję, a nam – pozostałym – życzę sukcesu w osiągnięciu celu 🏆 IDEAŁY NIE ISTNIEJĄ, nie dajcie się perfekcyjnym sylwetkom wrzucanym w social mediach! 🙅🏼‍♀️ one też mają fałdki w siedzeniu, też puchną w trakcie miesiączki i w końcu też potrafią dobrze ustawić się do zdjęcia, nie wspominając o filtrach czy głębszym retuszowaniu fotek.. 💥 RUSZAMY Z AKCJĄ!!! 💥 #KOCHAMSIEBIEWKAZDYMWYDANIU – dodaj to do kolejnego zdjęcia, jeśli też masz za sobą podobną historię lub chcesz w pełni pogodzić się ze swoim wyglądem w każdej porze dnia czy roku ♥️ może to będzie NASZ wielki krok naprzód.. ? 👣 kto w to wchodzi łapka w górę! 🙌🏽 #akcja #motywacja #odchudzanie #metamorfoza #redukcja #akceptacja #polskadziewczyna #polskiesylwetki #bikinifitness #bikinicompetitor #ifbbathlete #polishgirl #polishfit #blondegirl #longhair #shapes #bodygoals #bodycheck #bodymotivation #formcheck #strongisthenewskinny #longlegs #muscles #gymgirls #girlswithmuscles #fitnessmotivation #bodybuildingmotivation #bodybuilderlifestyle #tallgirl

Post udostępniony przez Oliwia Mojsiej (@oliwiamojsiej)

Pokażcie się!

Dziewczyny! Weździe udział w akcji #kochamsiebiewkażdymwydaniu! Na swoich profilach na instagramie udostępnijcie zdjęcie i post, w którym piszecie o swoim pojmowaniu nurtu body positive. Użyjcie hashtagu zaproponowanego przez Oliwię i oznaczcie profil @gymhero_life. Najpiękniejsze posty opublikujemy w artykule i udostępnimy na fanpage’u Gym Hero. Pokażmy, że jesteśmy grupą!

fot. by Anna Randal

cover photo: https://www.fix.com/blog/try-body-positive-workouts/