W tym roku nie czekamy na kwiatki, czekoladki i pluszowe misie. Spędzamy Dzień Kobiet tak, jak sobie wymarzyłyśmy – w gronie naszych ulubionych kobiet! Dlatego w naszych konkursach, które przygotowaliśmy specjalnie dla was na ten szczególny dzień, możecie wygrać nie tylko prezenty dla samych siebie, ale także dla najbliższej przyjaciółki, mamy lub siostry! W tym roku naprawdę poszaleliśmy!

Każda z nas jest inna. Jedną z nas najbardziej cieszy paczka pełna zdrowych smakołyków i piękny kubek na ulubioną herbatę, druga jest prawdziwą Sleeping Beauty i piszczy z radości na widok pięknych poduszek i szlafroczków, kolejna dziewczyna jako wymarzony prezent wybrałaby pakiet pielęgnacyjny, na który mogłaby wybrać się ze swoją przyjaciółką… Zastanawialiśmy, co chcielibyśmy wam podarować, który zestaw najbardziej by was ucieszył…aby dojść do wniosku, że podarujemy wam je wszystkie!

Przedstawiamy pierwszy konkurs z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet: Pakiet Beauty!

Pakiet Beauty

Marzy wam się wieczór z przyjaciółką spędzony na piciu prosecco, malowaniu paznokci, testowaniu nowych kosmetyków i pielęgnacji włosów? Proszę bardzo!
Mamy dla was wyjątkowy prezent – dwa vouchery na manicure hybrydowy w cudownym salonie Ivy Beauty & Bubbles (klik) z lampką prosecco, a także zabiegiem pielęgnującym włosy!
Do tego zestawu dołączamy stworzoną przez nas paletkę Rose Hero – firmy Melkior Professional (klik)! Jedna dla ciebie, druga dla twojej przyjaciółki!

Co zrobić, aby wygrać ten cudny zestaw?
Napiszcie w komentarzu na FB (pod linkiem do tego artykułu), dlaczego uważacie, że Dzień Kobiet najlepiej świętuje się w gronie samych babeczek! Oznaczcie też swoją przyjaciółkę / mamę / siostrę / znajomą, którą zabierzecie ze sobą na ten relaksujący wieczór!

Wyniki już 12 marca o godzinie 16!
Powodzenia!

Ivy Beauty & Bubbles

Śliczny salon mieszczący się przy ulicy Emilii Plater 47 przyciąga pięknym, designerskim wnętrzem, miłą atmosferą, wysoką jakością usług i…prosecco! Tutaj już na samym wejściu z kieliszkiem bąbelków powita was niezwykle sympatyczna menagerka Julia. Pełna profeska!

Melkior Professional

Razem z firmą Melkior stworzyliśmy niepowtarzalną paletkę pełną naszych ulubionych barw!
W paletce Rose Hero znajdują się takie cienie jak: Lilith, Brownie, Sweet Nectar, Soft Skin, Ethereal i Joyeux.