W tym roku nie czekamy na kwiatki, czekoladki i pluszowe misie. Spędzamy Dzień Kobiet tak, jak sobie wymarzyłyśmy – w gronie naszych ulubionych kobiet! Dlatego w naszych konkursach, które przygotowaliśmy specjalnie dla was na ten szczególny dzień, możecie wygrać nie tylko prezenty dla samych siebie, ale także dla najbliższej przyjaciółki, mamy lub siostry! W tym roku naprawdę poszaleliśmy!

Każda z nas jest inna. Jedną z nas najbardziej cieszy paczka pełna zdrowych smakołyków i piękny kubek na ulubioną herbatę, druga jest prawdziwą Sleeping Beauty i piszczy z radości na widok pięknych poduszek i szlafroczków, kolejna dziewczyna jako wymarzony prezent wybrałaby pakiet pielęgnacyjny, na który mogłaby wybrać się ze swoją przyjaciółką… Zastanawialiśmy, co chcielibyśmy wam podarować, który zestaw najbardziej by was ucieszył…aby dojść do wniosku, że podarujemy wam je wszystkie!

Przedstawiamy pakiet: Dziewczyny Szamania!
Jak się zapewne domyślacie dedykowany jest tym dziewczynom, które kochają… jedzenie! Cóż, też się zaliczamy do łasuchów i uwielbiamy testować nowe pasty, masła orzechowe, tworzyć przepisy z wykorzystaniem zdrowych produktów. Co znajduje się w paczce od firmy Primavika (klik)?

Pakiet Dziewczyny Szamania

– masło orzechowe Active 100%
– masło orzechowe Active mix orzechów crunchy
– masło orzechowe Active+ z białkiem
– masło migdałowe
– masło z nerkowców
– masło piernikowe
– tahini naturalne
– pasztet pomidorowy z cieciorką
– hummus naturalny
– paprykarz wegetariański z kaszą jaglaną

Co zrobić, aby wygrać pakiet dla Dziewczyn Szamania?
Napiszcie w komentarzu pod artykułem przepis na ciasto lub wytrawne danie, które zrobiłybyście ze swoją przyjaciółką, gdybyście wygrały zestaw Primaviki!
Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy!
Wyniki już 12 marca o godzinie 16!