Katarzyna Dziurska (@kasia_dziurska)
Jedna z bardziej znanych polskich trenerek personalnych, udostępnia swoje treningi oraz filmiki z podopiecznymi aby motywować jeszcze bardziej . Dzieli się tez wyjazdami oraz radzeniem sobie z dieta i zdrowym aktywnym trybem życia.

Marta Hennig (@codziennie_fit)
Blogerka która jest trenerką personalną, byłą sprinterką oraz dziennikarką – to pewnie dlatego teksty pisane przez nią są bardzo zrozumiałe i niechaotycznie. Treści bloga przedstawiona jest w bardzo ciekawy sposób . Marta w swoim blogu pokazuje Ma bardzo zdrowe podejście i dystans do treningów i bycia fit.

Katarzyna Wolska (@catarinaapolonia)
Trenerka personalna , która na Instagram wrzuca zdjęcia z aktywnie spędzanego czasu wolnego także urlopu, fotki z treningów i krótkie filmiki jak najbardziej efektywnie zacząć uprawiać sport.

Monika Bodalska (@mbodyrevolution)
Na ten profil jest wszystkich tych, którzy szukają przede wszystkim stałej motywacji do zmian w życiu. Monika Bodalska pokazuje treningi a także postępy . Na blogu znajdziemy też inspiracje kulinarne.

Siwa Oliwia (@siwa_oliwia)
Blogerka prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Na swoim profilu przekazuje dużą dawkę motywacji w postaci zdjęć oraz pełnych energii opisów. Mega pozytywnie nastawiona do świata dziewczyna co widać po zdjęciach które motywują juz od pierwszych odwiedzin profilu.

Agata Hyncyngier (@aagata_h)
Blogerka pokazująca na swoim profilu wiele opcji ćwiczeń w domu z ciężarem własnego ciała oraz drobnym sprzętem takim jak gumy oporowe. Bardzo pozytywna dziewczyna prowadzi również kanał na yt, widać że cieszy się zdrowym trybem życia i aktywnością fizyczną.

Agata Łyzińska (@agaciastaaa)
Młoda blogerka kulinarna a także sportowa. Poza treningiem na jej blogu jest też sporo aspektów kulinarnych. Agata pokazuje dużo możliwości zamiany zwykłych tradycyjnych dań i deserów na zdrowsze zamienniki, wydała już e-booka i jest aktywna na profilu wk (warszawski koks).

Kaja Soboń (@kaja_sbń)
Poza instagramem prowadzi też kanał na yt gdzie pokazuję różne techniki wykonywania ćwiczeń z ciężarem, możemy też obejrzeć filmiki w których tłumaczy ona dźwiganie od podstaw a na jej instagramie możemy zobaczyć tez zdrowe podejście do diety oraz treningu.

Katarzyna Szymańska (@worldofblond)
Trenerka personalna , prowadzi ona również kanał na yt gdzie przekazuje dużą dawkę motywacji. Na jej instagramie możemy czerpać inspiracje do treningu, posiłków oraz codziennego lifestyle.