Co zabieracie ze sobą do pracy? My, mimo że bardzo chcemy codziennie wieczorem przygotowywać pudełka ze zdrowymi posiłkami na następny dzień, często nie mamy czasu, by jeść regularnie i zdrowo… Gdy wieczorem brak nam sił, szykujemy kanapki lub mało kreatywne sałatki. Tymczasem przygotowanie pysznego, zdrowego lunchu do pracy nie musi być takie trudne! Ostatnimi czasy posiłkujemy się książką „Pora na lunch” i musimy przyznać – jest bardzo pomocna!

O książce:

Przepisy w książce są podzielone na kilka rozdziałów – na zdrowie, niecodziennie i dekadencko, dla uwięzionych przy biurku, plądrowanie w zakamarkach szafek i lodówki, przygotowane z wyprzedzeniem, nowe życie obiadowych resztek i jak przekupić słodyczami kolegów z pracy. Znajduje się tu także menu na cały tydzień łącznie z listą zakupów!

Czy zawsze około południa Twój organizm wysyła Ci niepokojące sygnały? Czujesz nagłą potrzebę opuszczenia stanowiska pracy? Te objawy są oczywiste – to pora na lunch!

Z książki dowiecie się:

– Dlaczego własnoręcznie przyrządzony posiłek jest o wiele smaczniejszy i tańszy od kupionego?
– Jak zapakować przygotowane jedzenie, żeby mieć jeszcze więcej przyjemności z lunchu?
– Które produkty zawsze warto mieć w lodówce, żeby łatwo i sprawnie przyrządzić naprawdę smaczny posiłek?
– Jakie zioła warto uprawiać na parapecie, a jakie przyprawy trzymać na biurku w pracy?

Konkurs

Chcecie wygrać książkę „Pora na lunch” i wypróbować przepisy?
Napiszcie w komentarzu pod artykułem przepis na wasz ulubiony lunch! Najfajniejszy komentarz nagrodzimy książką i…niespodzianką 😉 Wyniki już we wtorek 19 czerwca! Powodzenia!


Tytuł – „Pora na lunch”
Autor – Caroline Craig & Sophie Missing
Liczba stron 208, miękka oprawa
Wydawnictwo Buchmann

cover photo : Mintmag.pl