Dopiero początek lutego, a już cały świat wypełniony jest cukierkową miłością. Idąc na spacer w centrum miasta, możemy być pewni, że z każdej witryny sklepowej atakować nas będą naklejki w kształcie serc, (nie)kreatywne promocje (2 produkty w cenie jednego, czekoladki z różą gratis), a miłosne piosenki będą miały za zadanie nastrajać nas pozytywnie na nadchodzący dzień zakochanych. Walentynki są miłym świętem, ale skrajne skomercjalizowanie dnia 14 lutego sprawia, że mamy ochotę obchodzić je na bakier! „Love” nie zawsze musi być pisane kursywą i z zawijasami. Tego dnia uczcimy walentynki inaczej – spędzimy je z naszą najlepszą przyjaciółką, którą kochamy najmocniej na świecie!

Róże z naklejkami w kształcie serca, marcepanowe czekoladki, miśki wielkości prawdziwego niedźwiedzia, kolacja przy świecach, która trwa 45 minut, bo w kolejce do stolica jest już kolejna zniecierpliwiona zakochana para… Brzmi znajomo? Walentynki co roku zdecydowanie przesadzają z lukrem. W tym roku nie będziemy ich obchodzić w standardowy sposób!
Przyłączacie się z nami do dziewczyńskich walentynek? Zapraszamy!

Razem z Pocztą Balonową (klik) przygotowaliśmy dla was super konkurs!
W ramach Walentynkowego Konkursu wygrywacie piękny, walentynkowy balon, który dostarczymy prosto do domu Twojej najlepszej przyjaciółki – niech wie, że jest dla ciebie bardzo ważna!
Dodatkowo – od Gym Hero dostajecie dwa kubki – na wspólną, walentynkową kawę przy ulubionym serialu i ciastkach!

Balon Miłość – balon z helem przypominający bańkę mydlaną, z ręcznie wykonanym łańcuchem i confetti. Zapakowany w białe pudełko wyłożone kolorową bibułką. Możesz dołączyć do niego bilecik z twoją wiadomością lub wgrać zdjęcie, które Poczta Balonowa wydrukuje w formie INSTAXa!
Kubek Gym Hero – Best Version of You – idealny na wieczory z przyjaciółką. 24 karatowe złoto naniesione na ranty i napis. Sprawdzi się jako kubek na kawę lub grzane wino we dwie!

Co zrobić, żeby wygrać?

W komentarzu pod artykułem opiszcie to, co kochacie w swojej najlepszej przyjaciółce. I dlaczego to właśnie z nią spędzicie najfajniejsze walentynki!
Autorka najfajniejszego komentarza otrzyma dwa kubki Gym Hero, a do jej przyjaciółki wyślemy balon podarowany przez Pocztę Balonową – możesz do niego dołączyć dedykację lub zdjęcie!
Wyniki – 10 lutego o 16:00! Powodzenia!