Jesteście zniecierpliwione czekaniem na księcia z bajki? Aplikacje randkowe nie do końca spełniają wasze oczekiwania? Jeśli macie dosyć szukania osoby, która podzieli wasze pasje i umówi się z wami na randkę…zalogujcie się na zniebaciniespadnie.pl (klik) – portalu randkowym dla pasjonatów…kulinarnych przygód! W końcu przez żołądek do serca, prawda?

Zniebaciniespadnie.pl to nowy serwis randkowy i kolejna polska alternatywa dla Tindera.
Wszyscy fani dobrego jedzenia i dzielenia się kulinarnymi doświadczeniami z drugą osobą mogą tu odkryć zarówno nowe miejsca na kulinarnej mapie swojego miasta, jak i zawiązać nowe przyjaźnie lub znaleźć miłość!

Ewelina Kowalik, pomysłodawczyni portalu randkowego, w wywiadzie dla Fpięć podkreśla, że miała dość niekończących się wirtualnych rozmów na Tinderze, postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce. Najpierw ruszyła z cyklem imprez dla singli, a teraz przyszła pora na serwis.

Użytkownicy wchodząc na stronę, mogą zaplanować swoje spotkanie w dowolnym lokalu. Mogą oczywiście wybrać też restaurację z listy dostępnej na stronie. Jest możliwość dołączenia do spotkania, które już jest zorganizowane.


My uważamy, że to…pyszny pomysł i chętnie skorzystamy z możliwości poznania ciekawych miejsc, inspirujących osób, z którymi podzielimy się naszymi kulinarnymi doświadczeniami!
Rejestracji można dokonać: tutaj (klik)