Jesteście spragnieni spędzenia czasu ze swoimi foodies buddies? To się świetnie składa – właśnie rozpoczyna się kolejna edycja Restaurant Week (klik)! Od 18 do 30 kwietnia będziecie mieli szansę spróbować popisowego menu festiwalowego w najlepszych restauracjach: przystawki, dania głównego i deseru w wybranej przez siebie restauracji! A my wam to jeszcze ułatwimy – przygotowaliśmy dla was konkurs!

Wiosenna edycja Festiwalu odbywa się pod hasłem „Chodźmy do restauracji!”. To idealny pretekst do zarezerwowania stolików w ponad 400 lokalach! Szefowie kuchni zaprezentują wam starannie dobrane trzydaniowe menu – dzięki temu będziecie miały szansę spróbować czegoś, czego nigdy wcześniej nie próbowałyście!

Rezerwacji na trzydaniowe doświadczenia wraz z welcome drinkiem od sponsora wydarzenia możecie dokonywać na stronie www.RestaurantWeek.pl w cenie 49 zł. Nie ma na co czekać – gorące stoliki szybko znikają! Zarezerwujcie waszą wizytę już dziś!

Konkurs

Mamy dla was podwójne zaproszenie do dowolnej restauracji! Co zrobić, aby je wygrać?
W komentarzu pod artykułem napiszcie do jakiej restauracji w Warszawie chciałybyście przyjść w ramach Restaurant Week oraz kogo zabrałybyście ze sobą!
Rozwiązanie konkursu już 22 kwietnia o godzinie 15:00!
Powodzenia!