Kolekcja „For The Real Heroes”. Nowa kolekcja GYM HERO, została zaprojektowana z myślą o kobietach szukających wszechstronności i stylu w sportowym wydaniu. Ciemne, stonowane kolory, łamane kolorowymi wstawkami z motywami dzikiej przyrody doskonale nadają się dla kobiet rozpoczynających swoją sportową drogę. Kryją niedoskonałości, podkreślając kobiece kształty, dlatego każda kobieta, bez względu na formę, będzie mogła skupić się na wyznaczonym celu, unikając dyskomfortu. Tworzeniu kolekcji przyświecała myśl, że prawdziwi bohaterowie to ci, którzy właśnie zaczynają i mają w sobie na tyle determinacji, by nie zboczyć z obranej ścieżki.

www.gymhero.eu

foto: Ania Powałowska – Fotografka.eu
make up: Marta Furdyna – Make Up Artist
modelka: Halinka Wiśniewska Photomodel

Inn niż dotychczas wzory, inne materiały. To kolejny znak tego, że każda kolekcja jest dla nas możliwością rozwoju. Za każdym razem chcemy, aby ciuchy które projektujemy były dla Was czymś nowym, zarówno pod kątem wzorów jak i tkanin.

 Kolory wzorowane trendami zagranicznymi pokazujące spokojne stonowane zestawienia barw oraz wzorów. Pudrowe bluzy, czarno białe legginsy z printami oraz delikatnie akcentowane legginsy w szarym odcieniu.