Jak zrobić dobry uczynek tylko i wyłącznie za pomocą aplikacji? OLX stworzyło apkę, dzięki której do 18 grudnia możesz dokarmiać 60 psów z 3 wybranych schronisk rozsianych po całej Polsce. Warto znaleźć na swoim smartfonie trochę miejsca, by w prosty sposób pomóc uroczym psiakom!
Jak karmić psy z OLX?

1. Podstawą do pomocy jest posiadanie aplikacji mobilnej OLX: na Androida lub iOS. (w tej edycji można nakarmić psa jedynie przez aplikację). Jeśli jeszcze nie posiadasz aplikacji OLX możesz ją pobrać tutaj.
2. Gdy masz już zainstalowaną aplikację, uruchamiasz ją i klikasz w baner „Nakarm Psa”.
3. Wybierasz psa, którego chcesz nakarmić, klikasz w kostkę z napisem „Nakarm” i gotowe!
4. Powtarzasz czynność klikania codziennie do 14 grudnia br. Po zapełnieniu całej kości (poziom zapełnienia kości każdego z psów można na bieżąco sprawdzać w przygotowanym rankingu) OLX wyśle dla wybranego przez ciebie psiaka 20 kilogramów karmy!

Nakarmienie schroniskowych psiaków nie jest jedynym celem akcji „Nakarm psa z OLX”! OLX próbuje również zwrócić uwagę na problem licznej bezdomności psów. Zachęcamy nie tylko do klikania, ale i do zrobienia wspaniałego prezentu na Święta i stworzenia ciepłego, rodzinnego domu choć jednemu z czworonogów! Kontakt do schronisk znajdziecie przy każdym psie, jak również w specjalnej zakładce.