Nie ma co się oszukiwać. Kochamy czekoladę! W każdej możliwej postaci. Często przemycamy dwie kostki do naszej jaglanki, owsianki, chętnie dodajemy ją do chlebka bananowego z awokado, rozpuszczamy w garnuszkach, żeby przygotować polewę do sernika w wersji fit…
Z okazji tego wyjątkowego dnia przygotowaliśmy dla was czekoladowy konkurs! Jeśli nie próbowałyście jeszcze zdrowych, przepysznych ciast w „Słodki Bez” macie okazję to nadrobić!
Po czekoladowym cieście drzemka na poduszce w kształcie tabliczki czekolady i idealny dzień gotowy!

Słodki Bez

gdzie: ul. Hoża 51
więcej info: tutaj

Bardzo kameralna kawiarnia znajdująca się przy ulicy Hożej 51 urzeka pysznymi ciastami, które smakują jak…tradycyjne, a wcale takie nie są! Zjemy tu klasyki w „odchudzonej” wersji, wariacje na temat serników, tortów, bez… Odnajdą się tu weganie i bezglutenowcy. My próbowaliśmy bezsernika czekoladowego, ciastka milionera, tortu czekoladowego z wiśnią oraz tarty migdałowej i jagielnik z karmelem. Wszystkie smakowały obłędnie!

Konkurs!

Mamy dla was specjalny zestaw! Dwie kawy oraz dwa wybrane kawałki czekoladowego ciasta w lokalu „Słodki Bez” oraz poduszkę w kształcie czekolady z poduszkownia.pl (klik)!
Chcesz wygrać ten słodki, czekoladowy zestaw?
Zamieść w komentarzu pod artykułem przepis na swoje ulubione fit ciasto czekoladowe, a także napisz, kogo zabierzesz ze sobą na czekoladową randkę do „Słodki Bez”!
Najciekawszy przepis i komentarz wybierzemy już w poniedziałek, 16 kwietnia o 16!