Nowa ambsadorka Gym Hero – Ewa Ochocka to jedna z najlepszych polskich sprinterek. Igrzyska Olimpijskie to jej największy cel na 2020 rok.  Chcemy być z nią, chcemy ją wspierać i walczyć przy jej boku. Wychodzimy na przeciw wszystkim barierom, dlatego też nagraliśmy dla Was specjalny materiał, które pokazujemy jak wiele kosztuje walka ze sobą i dążenie do największego celu w życiu. 

Ewa Ochocka polska lekkoatletka: 100/100m ppł

– Multimedalistka Mistrzostw Polski, uczestniczka Mistrzostwa Świata U18, Mistrzostwa Europy U23, Uniwersjada 2017
– zawodniczka kadry narodowej

PRODUKCJA: TIMEK LIFE X THE HASHTAG

 

Ewa przygotowuje się do największej imprezy na świecie – Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku. Pomimo kontuzji, która wykluczyła ją w ostatnim czasie z Kadry Narodowej, Ewa wciąż trenuje i szykuje się mimo przeciwności. Jej głównym celem jest reprezentacja Polski na tej imprezie, mimo wszystko.

Jej przygotowania nabierają tempa, treningi zaczynają zwiększać swoją intensywność. Wszystko jest zaplanowane i przemyślane tak, aby wstrzelić się z najlepszą formą na imprezy poprzedzające Igrzyska, będąc wstępem, ale także elementem kwalifikacji na Olimpiadę.

To wszystko jest zbiorem malutkich elementów i każdy musi tu zagrać perfekcyjnie.. Światowa czołówka nie śpi, przepisy eliminacyjne zaostrzyły się w ostatnich latach, dlatego dostać się na Igrzyska jest coraz trudniej, ale nic nie jest niemożliwe. Będziemy aktywnymi świadkami realizacji marzeń Ewy.