Żeby przygotowywanie i jedzenie posiłków nie było nudne, producenci gadgetów kuchennych prześcigają się w wymyślaniu kreatywnych rozwiązań, pięknych pudełek, interaktywnych kubków, lunchboxów… Jak ubarwić swój zdrowy styl życia? Nagrodzić się gadgetem, który sprawi, że przygotowywanie fit przekąsek będzie jeszcze milsze! Zobaczcie, jakie 5 przedmiotów przykuło naszą uwagę i czerpcie inspirację!

Wykrawaczka do lodów z arbuza

Wodne lody z supermarketu mają dużo cukru i wcale nie są takie pyszne. Dlatego, mając ochotę na coś słodkiego, orzeźwiającego i zdrowego, warto sięgnąć po owoce. Jesteśmy fanami zmrożonych kostek z ananasa, batonów wyciętych z mango, banana zmieszanego z lodem i jogurtem. Jednym z ulubionych, bardzo niskokalorycznych owoców jest arbuz. Dlatego gadget, dzięki któremu możemy samodzielnie wyciąć wodne lody, mające praktycznie zerową kaloryczność, skradł nasze serca!

Lodowe kulki

Kostki lodu też mogą być ciekawe i pięknie wyglądające. Dzięki temu urządzeniu stworzymy idealnie przejrzyste, okrągłe kule z lodu, we wnętrzu których możemy zamknąć truskawki, borówki lub jadalne kwiaty. Shake witaminowy od razu nabierze charakteru!

Zbilansowany posiłek ze SkinnyPlate

Chcesz kontrolować swoje posiłki i ograniczyć podjadanie? A może po prostu jesz za mało podczas głównych posiłków i dlatego ciągle odczuwasz głód? Ten talerz pomoże ci w dobraniu odpowiednich części składowych obiadu, bądź kolacji – jego przedziałki pokazują, ile w twoim daniu powinno znaleźć się warzyw, ile węglowodanów i białka.

Składane pudełka na snacki

Opakowania na orzechy, owoce, drobne przekąski często zajmują dużo miejsca w torbie, więc rezygnujemy z zabierania ich ze sobą do pracy. Zestaw przykręcanych do siebie słoiczków pomoże rozwiązać problem – całość zajmuje bardzo mało miejsca. Dajemy okejkę!

Podgrzewany lunchbox

Żyjecie w ciągłym biegu? Zdarza wam się jeść zimny lunch prosto z pudełka zabranego z domu? W takim razie właśnie dla was jest lunchbox, który sam podgrzeje wam posiłek. Super sprawa! Ale – skoro ciągle biegacie i nie macie czasu zjeść posiłku przygotowanego na ciepło w domu – pomyślcie także o zainwestowaniu w…odpoczynek!

Wszystkie gadgety znajdziecie na stronie thegadgetflow.com