Wstajesz rano i czujesz, że brak ci energii? Podaruj ją sobie dzięki szybkiemu treningowi wyzwalającymi endorfiny! Uwielbiamy szybkie, 30-minutowe treningi, które możemy zrobić przed lustrem w domu. Kickboxing, tabata, cardio, przysiady…Wybieramy filmik z zestawem, na który najbardziej mamy ochotę i zaczynamy zabawę! Dość wymówek – jeśli nie możesz poświęcić 2 godzin na siłownię, podaruj sobie 30 energicznych minut w domu. Ciało się odwdzięczy, obiecujemy! Sprawdźcie naszą topkę i…do dzieła!

Kickboxing z Joaną Soh

Uwielbiamy jej energię! Trening kickboxingu angażuje wiele partii mięśniowych w ciele i pozwala spalić nawet do 300 kcal! Lubimy go robić, gdy wracamy po męczącym dniu w pracy do domu, albo gdy potrzebujemy pozbyć się negatywnych emocji. Nakręca pozytywnie!

Kardio z POPSUGAR Fitness

Od momentu, gdy zaczęliśmy subskrybować POPSUGAR Fitness nasze sportowe życie sporo się zmieniło! Zdecydowanie polubiliśmy domowe treningi! W ciągu 30 minut można wycisnąć z siebie siódme poty. W powyżej przedstawionym zestawie ćwiczeń praktykujemy z użyciem tylko i wyłącznie ciężaru własnego ciała, a trenign następnego dnia czujemy w mięśniach bardzo wyraźnie. Spróbujecie?

Tabata z Body Fit by Amy

20 sekund intensywnych ćwiczeń, 10 sekund odpoczynku. 8 rund. I tak w kółko. Lubicie tabatę? Potrafi nieźle dać w kość, prawda? Tabata z Amy wymaga od was 30 minut czasu i maksymalnego skupienia. Koniecznie pamiętajcie o butelce wody pod ręką. Będzie ciężko, ale po skończonym treningu poczujecie się najlepiej na świecie! Start!

Przysiady z Koboko Fitness

Kochamy robić przysiady! Jeśli macie ochotę porobić je razem z nami, zapraszamy do zapoznania się do jednego z naszych ulubionych filmików przedstawiającego zestaw ćwiczeń na piękne pośladki. 30 minut dwa razy w tygodniu i już niedługo wasze pupy będą wyglądać jak piłeczki! Squat challenge? Czemu nie!

Joga i rozciąganie

Potrzebujesz wyciszenia? Po długim i męczącym dniu pracy warto podarować sobie chociaż 30 minut relaksu. Złapcie kontakt z ciałem, umysłem, postarajcie się rozluźnić każdy mięsień w ciele… Pomyślcie o sobie z ciepłem i sympatią. Joga to też dobre ćwiczenie dla całego ciała!