Wstajesz lewą nogą, w dodatku odrobinę za późno. Zaparzasz mocną kawę w swoim ulubionym kubku, przeglądasz wiadomości i zaczynasz gotować kaszę jaglaną na chudym mleku. Po drodze do pracy dostrzegasz, że na nogach masz dwie różne skarpetki, zdążyłaś się ubrudzić śniadaniem, a w dodatku drogę przebiega ci kot. Cóż, każdej z nas zdarzył się kiedyś słaby poniedziałek! Jeśli cały świat wysyła ci znak, że to nie będzie twój szczęśliwy dzień, zrób wszystko, by go naprawić! Dlatego dziś proponujemy zrezygnować z lekkiej sałatki z quinoa. Nie ma co się oszukiwać, taki dzień naprawić może tylko pyszna pizza!

Glutenowa rozpusta na najwyższym poziomie!

Jak kraść, to miliony! Jak jeść pizzę, to najlepszą!
W Warszawie otworzył się nowy lokal (jego właścicielem jest Sergiusz Urbaniak), mający już swoją siedzibę we Wrocławiu – Tutti Santi.
Nie przesadzimy, gdy napiszemy, że jedliśmy tu jedną z lepszych pizz w życiu. Czego to zasługa? Oczywiście, mistrza pizzaiolo, a także dokładnie dobranych składników!
Podczas naszej wizyty pizze na klasycznym cieście przygotowywał Mistrz Włoch, Mistrz Europy i wicemistrz świata w wykonywaniu pizzy klasycznej – Valerio Valle. Dzięki stworzonym przez niego recepturom każda z pięciu zaserwowanych pizz była wyjątkowa.
W lokalu zjecie zarówno pizze „białe”, pozbawione sosu pomidorowego, za to z dodatkiem sosu śmietanowego i oliwy; pizze klasyczne, z sosem pomidorowym, a także bardzo ciekawe propozycje pizz wegańskich.

Przepyszna pizza swój smak zawdzięcza także najlepszym składnikom: przygotowywana jest z najlepszej włoskiej mąki 5 Stagioni, Mozarelli di Bufala, Pecorino Romana, Granda Padano, Prosciutto Crudo, Bresaola di Punta i salami Milano. Pizza spędza w opalanym drewnem piecu około 3 minuty i już jest gotowa! Nam szczególnie do gustu przypadła pizza San Antonio – lekko pikantna. Składa się z sosu z pomidorów Pelati, Mozzarelli, dojrzewającego włoskiego sera pleśniowy Gorgonzola, rukoli, włoskiego salami pikantne i sera Grana Padano. Cudowna!

Informacje:

adres: ul. Królewska 18
więcej info: tutaj