Nadchodzący weekend zapowiada się naprawdę gorąco! Z tej okazji – wychodzimy na dwór! Nie siedźcie w domach – wyjmijcie rowery i korzystając z pięknej pogody zróbcie sobie wycieczkę po najfajniejszych wydarzeniach, które dzieją się w Warszawie! Przedstawiamy wam naszą topkę i…do zobaczenia!

Śmiechojoga w Cudzie nad Wisłą

kiedy: sobota, 7 lipca, 13:00
gdzie: Cud nad Wisłą
więcej info: tutaj

Poznasz metodę, która pomoże tobie i twoim bliskim pośmiać się niezależnie od nastroju, bez użycia żartów! Dowiesz się jak wiele korzyści może przynieść śmiech. Jesteście ciekawe, jak wygląda joga śmiechu? Przekonajcie się już w najbliższą sobotę o 13!

Festiwal Azjatycki

kiedy: sobota, niedziela, 7-8 lipca, 12:00-19:00
gdzie: Pomost 511
więcej info: tutaj

Dymiące tajskie stragany, świeże japońskie sushi czy indyjska aromatyczna pakora? A może gruzińskie chaczapuri czy libański tabbouleh? Wisła zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. Będzie marynowana rzepa i czarny sezam, domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą, zupa pho i vietnamskie kanapki bahn mi. Nie zabraknie również dań kuchni koreańskiej oraz malezyjskiej jak i naturalnych azjatyckich kosmetyków. Mniam!

Joga w Łazienkach Królewskich 2018

kiedy: niedziela, 8 lipca, 10:00 – 11:30
gdzie: Łazienki Królewskie
więcej info: tutaj

Jeśli jeszcze nie kochacie jogi miłością wielką, na tych zajęciach z pewnością pokochacie. Joga uprawiana zwłaszcza w plenerze daje dużo poczucia swobody, radości, dzięki temu, że mocno nas gruntuje w znaczeniu dosłownym i przenośnym. W bliskości z naturą odzyskujemy poczucie większej integracji z otaczającym światem, dzięki czemu stajemy się bliżej zrozumienia siebie zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym. Będąc od przyrody przez większą część dnia i roku odizolowani, na spotkaniach z jogą możemy na nowo odkryć i docenić głębię oddziaływania na nas świeżego powietrza, światła i otwartej przestrzeni. Przestrzeń Łazienek emanuje duchem królewskiej dostojności, ciszy, spokoju, co wzbogaca atmosferę i ułatwia koncentrację.
Każda sesja jogi zakończona jest relaksem. Częścią integralną sesji jest też pranajama – praca z oddechem oraz medytacja.

Targ Śniadaniowy na Żoliborzu

kiedy: sobota, 5 lipca, 9:00 – 16:00
gdzie: aleja Wojska Polskiego 4
więcej info: tutaj 

W niezobowiązującej atmosferze podczas śniadania na świeżym powietrzu czas na relaks po pracowitym tygodniu. Zajadanie się smakołykami, uczestniczenie w różnych warsztatach, zabawa z dziećmi na placu zabaw lub zwyczajny odpoczynek z myślą o niebieskich migdałach. Wpadnijcie i spotkajcie się ze znajomymi ze swojej okolicy, poznajcie sąsiadów i zacznijcie dzień lokalnie.

KINO Plenerowe na ZOO Markecie

kiedy: sobota, 7 lipca, 12:00
gdzie: ZOO Market
więcej info: tutaj

W każdą sobotę macie szansę na wspólne oglądanie największych ekranizacji kinowych w przestrzeniach Zoo Marketu. Duży ekran, wygodne kanapy, leżaki, kawiarnia działająca przez cały dzień… Przyjemnie, zielono i bardzo społecznie!